Kdyby vás zajímalo, co je nového v naší redakci, tak pro vás mám odpověď v následujícím textu.  A že toho tedy je.

Minulý týden jsem vám slíbil, že se více zaměřím na naše IT oddělení, které se skládá z programátora Lukáše a grafičky Kačky.

Spousta z vás Lukáše zná, protože s ním řeší technické obtíže našeho magazínu. Bedlivě jsem ho celý týden pozoroval. A víte, co jsem vypozoroval? V podstatě nic. Buď sedí u monitoru a něco píše, nebo stojí na dvorku a kouří a sem tam pronese suchou poznámku směrem k jakékoliv osobě, která po něm něco chce. Vypadá často jako Buddha těsně před tím, než dosáhl Nirvány. Ožije pouze tehdy, pokud mu položíte jednu zásadní otázku. Neprozradím ji, ale odpověď zní vždy „ANO!!!“

Asi neprozradím velké tajemství, když prozradím, že Lukáš a Kačka nesdílejí jen pracovní stůl, ale i domácnost. A o Kačce vám také musím něco prozradit. Když se na ni podíváte, máte pocit, že je to anděl. A když na vás promluví, myslíte si, že neumí ublížit nikomu jinému než kuřeti.

A víte, co provedla účetní Ivance? V redakci jsem upravil rybníček proto, abych do něj přivezl z domova dvě vodní želvy. Utvořil jsem ohrádku. V úterý odpoledne sedím na dvorečku, kouřím doutníček a povídám si s Kačkou. Okolo šla Ivana, jako vždy hladová, a i tentokrát byly její mozkové buňky zaměřeny jen základním směrem – hledání potravy. Ale nová ohrádka ji upoutala.

Mezi Kačenkou a Ivankou proběhl zhruba následující rozhovor:

Ivanka: „Proč je tady ta ohrádka?“
Kačenka: „Kvůli želvičkám.“
Ivanka: „A kde jsou?“
Kačenka: „Ve vodě.“
Ivanka: „Já je nevidím!!!“
Kačenka: „Tak se asi před tebou schovaly dolů pod kameny.“

Ivanka dlouho mžourala, nakláněla se nad rybníček a nemohla želvy, které byly ještě u nás doma v teráriu, najít.

Kačenka to komentovala: „Asi se tě bojej.“
Ivanka: „Já je pořád nevidím....“ a odešla.

Za deset minut se pomalu plížila k rybníčku, aby je našla. Nakonec to vzdala se slovy, že si bude muset pořídit nové brýle, že ho..o vidí!

Ve středu ráno jsem rybníček čistil a přišla Ivanka. Po jejím dlouhém zkoumavém pohledu na vypuštěné dno rybníčku a větě : „Já je pořád nevidím…“  jsem si musel dojít pro plenku.

A za to vše mohla jediná osoba. Poťouchlá, zlomyslná intrikářka maskovaná za anděla. Já jen abyste věděly, co je zač, kdybyste s ní třeba přišly do styku.

Jinak v redakci se toho událo spousta.

Saša odletěla do Řecka letadlem, ačkoliv má fobii z létání. Nevíme, jak na tom je,  na SMS neodpovídá. Snad tedy přežila.

Lucka se vrátila z dovolené v Chorvatsku a prohlásila, že by chtěla dovolenou na zotavenou z dovolené.

Dana se právě nyní nachází na rozhovoru s modelkou Terezou Maxovou a celé to natáčí Fashion TV. Když tam ráno odjížděla, vypadala, že by chtěla být malá, menší, nejmenší na celém světě…

A Klárka? Ta jen prozradila, jaké geny přinesla do Kubovy rodiny. Představte si, že její maminka číhá na to, až Klárčin tatínek nebude dávat pozor a ona mu v nestřeženém okamžiku, s gustem, mohla vytrhnout neposedné obočí. Brrrr, při té představě.

No myslím, že již bylo dost zcela pravdivých informací z redakce.

A co vás čeká příští týden a nemine?


  • V pondělí 22. července Jakub Kočí spočítá, kolik jí denně léků, a zeptá se, jak jste na tom s denním braním léků vy. Aneb sláva nejen hypochondrům.
  • V úterý 23. července Lucie Paličková, odpočatá po dovolené, bude pátrat po tom, jaké hry v současnosti hrajete se svými dětmi. A že těch nových je…
  • Ve středu 24. července Dana Haklová otevře téma zavazadel, se kterými cestujete. Pochlubte se…
  • Ve čtvrtek 25. července budete trávit čas opět se mnou. A protože houbařská sezona už začala, i když je teď sucho. Budeme si povídat, jak se těšíte na letošní sběr hub a lesních plodů.
  • A v pátek 26. července opět Lucka Paličková řekne, kvůli čemu se doma hádají. A bude ji zajímat, kvůli čemu se doma hádáte vy? Taky je to kvůli prkotinám, jako u nás?

Krásný den!

Reklama