Nedávno jste měli možnost zasoutěžit si na našem magazínu o účast na příjemném odpoledni, které pro nastávající maminky připravila značka Bepanthen (více v tomto článku zde). Jak setkání probíhalo a co se maminky dozvěděly?

bepanthen_odpoledne

Soutěž o účast na hezkém odpoledni, stvořeném přímo pro nastávající maminky, pořádala značka Bepanthen a čtenářky magazínu Žena-in měly také možnost se do ní zapojit.
Na všechny ten den čekalo v restauraci na pražských Vinohradech výborné pohoštění, k dispozici pro všetečné dotazy maminek byla po celou dobu dětská lékařka i zástupkyně značky Bepanthen, maminky měly možnosti zacvičit si těhotenskou jógu nebo se vyfotit ve speciálním fotokoutku a na rozloučenou dostaly také krásné dárky, které se jim budou hodit.

Skvělé pohoštění bylo lákavé nejen na pohled, ale nezklamalo ani vybíravé těhotenské chuťové buňky. :) Je libo zeleninový nebo ovocný salát, polévku, těstoviny nebo domácí limonády?

pohosteni

Nechyběly ani sladkosti, oblíbené cupcakes, „lízátka“ na špejli cake-pops a spousta dalších laskomin... Nápadité dobroty nenechaly maminky chladnými a rychle ubývaly z krásně připravené tabule. Kdo by odolal?

cupcakes

Povídání s dětskou lékařkou MUDr. Miluší Kotalíkovou bylo přínosné pro všechny maminky. Dozvěděly se spoustu praktických rad, směřovaných především na péči o miminko, ale také o sebe...

lekarky

Možnost vyzkoušet produkty Bepanthen se setkala s velkým zájmem. A tak se testovalo a testovalo...

testovani

Nabídka protáhnout se při těhotenské józe také nezůstala bez odezvy. Zdravý pohyb je pro nastávající maminky důležitý, ale je potřeba vědět, jak na to. :)

joga

Fotokoutek využily téměř všechny nastávající maminky - kdo by nechtěl památku na příjemně strávené odpoledne?

ucastnice

A společné foto všech zúčastněných. Spokojené úsměvy jsou důkazem, že spolu maminky strávily hezké chvilky, které jim zpříjemnily čas před povinnostmi, které jim dříve nebo později nastanou. Tak hodně štěstí!

maminky

Na závěr ještě dárečky, které byly pro každou maminku připravené. Nikdo neodešel s prázdnou a maminky se už těší, až budou moci všechny produkty od Bepanthen doma vyzkoušet... ale všechno má svůj čas!

darecky

Více informací o produktech Bepanthen najdete na webových stránkách: www.bepanthen.cz nebo na facebooku.

Odkazy, které maminky mohou zajímat

Reklama