Tabasco a Sedlčanský Hermelín se daly opět dohromady a společně připravily recept na přípravu nové variace. Po nakládaném hermelínu s Tabascem z podzimu minulého roku přichází nový grilovaný Sedlčanský Hermelín s Tabascem, nesoucí název „Pepa na grilu“. Pochoutky připravované na grilu jsou tradičním hitem slunečných letních dnů, Tabasco tak nabízí všem vyznavačům tohoto způsobu úpravy pokrmů pikantní zážitek. Firma Rémy Cointreau Czech Republic, distributor Tabasco Sauce v České republice, tímto způsobem pokračuje v nezvyklé spolupráci s Povltavskými mlékárnami.

pepBalení Tabasca, čtyř Sedlčanských Hermelínů a grilovacího koření bude v prodeji ve všech řetězcích hypermarketů. Tabasco bude na obalu komunikováno nálepkou, po jejímž sloupnutí se objeví ten pravý recept na správné ugrilování „Sedlčanského Pepy“.

„Zejména slunečné letní dny lákají spoustu lidí k lenošení na zahradách, kde relaxují a právě grilují. Hermelín mezi grilovanými pochoutkami nesmí chybět a Tabasco mu dokáže vdechnout úplně jiný rozměr,“ říká Regina Netolická, Brand Manager Tabasco v ČR.

Tabasco se také zapojilo do spotřebitelské soutěže Sedlčanského Hermelínu. Při koupi jednoho balení „Pepy na grilu“ může každý na internetu soutěžit o věcné ceny, mezi kterými je i 50 balení Tabasca. Soutěž probíhá od 1. 5. až do 30. 9. 2009 a je možné se do ní přihlásit kdykoliv. Více informací na soutěžních stránkách www.mujpepa.cz.

Regina Netolická dále říká: „Prostřednictvím Tabasca se snažíme obhajovat pozici pálivých omáček na českém trhu. Česká kuchyně jim není příliš nakloněna, což je velká škoda, protože pikantní omáčky dokážou jídlo výborně zpestřit. V povědomí spousty lidí symbolizují pálivé pokrmy něco nezdravého, ale pravý opak je pravdou.“

tabascoTabasco se v poslední době pustilo do zdravé převýchovy návyků českých spotřebitelů. Snaží se odbourávat netečnost vůči pikantním pokrmům, která v Čechách vládne. Tomuto předsevzetí odpovídá spojení typicky českého grilovaného hermelínu a Tabasca, které je původem z Avery Island v Louisianě. Jako by k sobě odedávna patřily, ačkoliv pocházejí ze dvou různých konců světa.

Více se dozvíte na stránkách www.tabasco.cz

Reklama