Máme tady další příspěvek na dnešní krásné téma. Rady babské pro zasmání a i na vyzkoušení nám poslala čtenářka c nickem Vodfon a my jí děkujeme

Krásný den. Trošičku pro zasmání.                                                                                                                                                                         

Babské rady - jak otětotnět -

1.stát po pohl. styku 30 min. na hlavě, nebo udělat " svíčku", jako  dměnu si  můžete uvařit   opravdovou a voňavou svíčku

2. dejte si kafe, kofein povzbuzuje činnost spermií

3. zkuste bylinky - každá stará kořenářka znala recept na určité otěhotnění. Popíjení maliníku, kontryhelu, pojídání včelí kašičky, nekoupat se v horké vodě.

Chlapeček, nebo holčička? Chcete- li zjistit, či to bude holka, nebo kluk? Vymočte se do dřevěné misky, do ní vložte silnou jehlu. Po dni se do misky podívejte. Pokud se sraženina shlukla kolem jehly, jako pilíř, víte, že můžete očekávat chlapce. Jestli se usadila na dně misky, bude to holčička.

Další možnosti je hodit těhotné ženě, na hlavu a nečekaně hrst soli. V zápětí na ní začnete mluvit. Pokud bude hovořit o chlapci, čeká syna, v opačném případě dceru. Tohleto je fakt jen pro silné povahy.

Také je možné ženu vybídnout, aby vám ukázala ruce. Pokud ukáže dlaně hřbetem nahoru, čeká chlapce.Pokud ukáže opačně, čeká děvčátko.

Já věřím na všemocnou sílu medu, obzvlášt ve spojitostí se skořicí. Domácím medem sladím i kávu. Preventivně piju vodu se lžíci citrónu a špetkou skořice. Tuhle dobrůtku  piju na lačno a krásně se z toho hubne. Všechny bylinkové čaje od ženšenu, pupečníku a ginko biloby sladím medem. Když měla dcera pupínky, utřela jsem 3 lžíce medu s lžičkou skořice, utřela v pastu a puberta zmizela i s kořeny. Rovněž rakovina kostí, žaludku a střev se tímto zázrakem léčila. Pacienti měli  denně užívat 1lžíci medu se skořicí.

Tato směs působí na chronickou únavu, zápach z úst, plynatost,potíže se žaludkem a chřipkou. Bez mého oblíbeného medečku, bych fakt nemohla být opravdově šťastná. Možná mě čeká díky jeho skvělým účinkům dlouhatánský život a hlavně bez demence!!!

Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Voda s medem na lačno a místo citronu lžíce jablečného octa. Takhle to znám já, ale nevěděla jsem, že je to na hubnutí. Možná mi tam chyběla ta skořice.

Znáte také nějaký „babský“ recept nebo radu? Pro zasmání, nebo vážně? Přivítáme obě. Zkoušíte babské rady na sobě? Fungují? Co byste doporučila a před jakou „zaručenou“ radou byste spíš varovala?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama