Ať už se na vaší pleti objevily drobné hnědé flíčky kvůli tomu, že jste svůj obličej během léta nedostatečně chránila před sluncem, nebo na tzv. melasma trpíte například kvůli hormonálním změnám, na jedné věci se určitě shodneme – pigmentové skvrny nikomu na kráse nepřidávají, proto se jich určitě chcete zbavit. Jak na to? Vyzkoušejte dermokosmetickou řadu Neostrata Enlighten bohatou na extrakt z hroznových jader Chardonnay, výtažky z alpských rostlin a lékořice, stejně jako vitaminy C i E. Jaké produkty máme na mysli konkrétně a v jakém pořadí jimi pleť hýčkat?

neostarata.jpg

Důkladná očista
První pomocník, který by vám neměl chybět na poličce v koupelně, je čistící gel Ultra Brightening Cleanser. Jeho pomocí odstraníte z pleti mastnotu i make-up a díky obsahu drobných perleťových částeček dopřejete pleti i velmi jemný peeling přispívající k obnově kožních buněk. Vaše pleť se proto ihned po vyčištění tímto gelem viditelně projasní a zároveň se dobře připraví na následnou péči.

Doping pro pleť
Po čištění prováděném dvakrát denně, ráno a večer, dopřejte pleti něco mimořádného… Illuminating Serum. Jedná se o velmi lehké sérum, které bylo vyvinuto přímo pro pleť trpící hyperpigmentací vlivem UV záření, hormonálními změnami či stárnutím. Sérum obsahuje peptidy, lékořicový extrakt, výtažky z alpských rostlin, vitamin C a k tomu dvanáct různých rozjasňovačů bránících tvorbě pigmenotvých skvrn i výrazně omezujících viditelnost těch stávajících.

Každodenní rutina
V péči o pleť s pigmentovými skvrnami dále nesmí chybět ani kvalitní denní krém ze stejné řady. Ve třetím kroku (po důkladném vyčištění a aplikaci séra) proto každé ráno pleť ošetřete také přípravkem Skin Brightener SPF 25. Tento hydratační denní krém se pyšní dokonce trojitým účinkem: šetrně pleť zbavuje odumřelých kožních buněk, podporuje přirozenou buněčnou obnovu a sjednocuje barvu i tón pleti. Na nežádoucí melasma pak zaútočí velmi vzácnými a v krému chytře nakombinovanými složkami v čele s extraktem z hroznových jader Chardonnay a vitaminem E, který je vyhlášený mimo jiné svým silným antioxidačním účinkem.

neostratakava.jpg

Na dobrou noc
Před spaním pak vyměňte svůj denní krém za dva osvědčené noční spasitele. Prvním z nich je Pigment Controller – lehký noční fluid s Retinolem, vitaminy C a E i výtažky z aplských rostlin. Také tento malý zázrak v tubičce ostatně přispěje k eliminaci vaší hyperpigmentace a zabrání tvorbě nových skvrn. A úplně na konec si ještě přizvětě na pomoc Pigment Lightening Gel, jímž kvůli jeho velmi silné koncentraci účinných látek ošetřujte své pigmentové skvrny raději jen lokálně, zato důsledně pokaždé před spaním.

Dobrá rada
Chcete-li v boji s hnědými flíčky doopravdy zvítězit, kromě představené vysoce kvalitní dermokosmetiky musíte mít na paměti především následující trojici pravidel: důslednost, pravidelnost a trpělivost. Nestřídejte dermokosmetiku, ale buďte věrná jedné ucelé řadě, která se na řešení melasmatu přímo specializuje. A nevzdávejte svůj boj předčasně. Účinek představené řady hodnoťte nejdříve po třech měsících její pravidelné aplikace na pleť.

Více o rozjasňující péči Neostrata Enlighten na: www.neostrata.cz.

Reklama