Mládí v bombarďácích - takový byl osud čtenářky Dimsy. Její maminka se tolik strachovala o zdraví své dcerky, že vůbec nerespektovala její přání... jak to celé dopadlo?

Kalhotky

Moje maminka dbala na to, abych se nenastydla „od spoda" a tak mně jako malému děvčátku pořídila asi dvacatery bavlněné spodní kalhotky s nohavičkou. Jako docela malé mně to ani tak nevadilo, ale jak jsem rostla, pochopila jsem, že u nich není něco v pořádku. Nejen, že byly čím dál hnusnější, sepranější a vytahanější, což maminka jistila stále novými gumičkami jak do pasu, tak do nohaviček. Ony totiž rostly se mnou. Nebylo tudíž naděje, že z nich někdy vyrostu, jako to bylo u ostatního šatstva. Kdybych se asi v deseti letech nevzbouřila a nevyhodila je, mám je dodnes.

Nejhorší bylo, že matku v tomto podporovala i dětská lékařka. Mám dosud v živé paměti, jak si spolu notovaly na téma mých nenáviděných spoďárů. Stále jsem je shrnovala, abych je neměla nad pas a nohavičky vyhrnovala, aby mi nesahaly ke kolenům. Paní doktorka jásala, jaké mám teploučké kalhotky a že to má u holčiček ráda a rovnala mi nohavičky zpět ke kolenům a vytahovala nahoru přes ledviny. Jak já ji v tu chvíli nenáviděla.

Ze školy jsem chodila kolem obchodu, kde měli nádherné růžové krajkové pidikalhotečky za 7,50 Kčs. Šetřila jsem na ně ze svého kapesného, od huby si utrhovala, jen abych na ně měla. Když jsem si je konečně k hrůze mé matky přinesla domů, byla jsem šťastná jak blecha. Každý večer jsem si je prala, abych si je zase druhý den mohla vzít a nemusela se potupně zase navléci do těch hnusných bombarďáků. Ještě jsem si pak našetřila na další a tak jsem se navždy zbavila černé skvrny na mém mládí v podobě bavlněných kalhotek s nohavičkou.

Dimsy

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama