Slíbila jsem, že jeden z vašich dnešních příběhů na téma Sex na tom nejneuvěřitelnějším místě vydám během dne jako hlavní článek. A jak jsem slíbila, tak činím. Všechny Vaše příběhy jsou skvělé a moc Vám za ně děkuji. Krásně jsem se pobavila.

Ale vyhodnotit mohu pouze jeden. A tak si nyní můžete přečíst milé vyprávění jedné z vás. :o)))

Milá Kláro...

jako dáreček očekávej od poštovní doručovatelky balíček, ve kterém bude řasenka. Jen a jen pro tebe. :o)))

Hezký den všem, Meryl

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moc se mi líbil článek o sexu v kánoi a inspiroval mě k vlastní tvorbě J Byla jsem totiž ouplně stejně telecí, zamilovaná a slepě jsem šla, kam mi Tom ukázal. Budiž mu ke cti, že jeho vylomeniny na poli milostném měly hlavu a patu a nebyly nebezpečné – pominu-li postel do dvou metrů naskládanou peřinami na chalupě a na vrcholku my, náměstí za billboardem, kde koukaly jen dvoje nohy, a tak dál…

 

Žili jsme spolu  – já ještě studovala, Tom už pracoval a měli jsme malinkej byteček a postupně jsme ho zařizovali. Druhé léto našeho soužití se Tomáš rozhodl, že doma bylo lásky dost a budeme experimentovat. Měli jsme štěstí, protože jsme oba lehcí exhibicionisti. Má špetka zbývajícího rozumu vzala za své díky zamilovanosti, Tomovi naštěstí zůstala, a tak jsem mohla být v klidu a užívat si.

 

U babičky se zrovna sušilo seno a já tuhle činnost miluju. Sedla jsem tedy na kolo a po škole jela k babče a dědovi, doma jsem nechala vzkaz. Tom přijel hned po práci, aby mi pomohl. V okamžiku, kdy jsem zmerčila jeho zasněný pohled, kterak stál opřen o hrábě a moje oči byly pro jeho příliš vysoko, bylo mi jasné, na co myslí. Říkala jsem si: „No co, dá mi pusu a tady si troufne maximálně chvilku laškovat na kopičkách sena."

 

Chyba lávky!!! Dělal, jako by nic, kopil se mnou seno, a jen jeho kradmé pohledy mi naznačovaly, že něco kuje! Když jsme odvezli do stodoly poslední dávku sena, Tom házel seno zdola a já ho nahoře sunula dozadu. Po poslední várce vylezl za mnou a pomohl mi práci dokončit. Evidentně měl už plán a mně bylo naivně divné, že v jednom místě je málo sena. Pitomoučce jsem se zeptala, proč to je. Když se ke mně Tom přiblížil, v tom šeru jsem konečně z jeho pohledu pochopila, co se tady bude odehrávat J Nutno říct, že to byla úžasná rychlovka, napětí, touha a vzrušení se daly přímo krájet a byl to sex, na který se nikdy nezapomíná! Musíte se hlídat, aby vás nikdo neslyšel, zároveň vás všechno píchá a škrábe, strašně moc chcete, touha je tak žhavá, že by seno skoro mohla zapálit…. a to vše rozpaluje do běla.

 

….a další chyba lávky! Děda se rozhodl, že naši práci překontroluje. Představte si, že ležíte zpocení, šťastní, v těsném objetí a zjistíte, že ten žebřík kousek od vás, se nějak kymácí a slyšíte šramot. Jak kdyby do nás vjel blesk, mrskli jsme s sebou na poslední chvíli dozadu půdy. Děda vše zkontroloval, něco si zabrblal, že je to kupodivu na ty mladý dobrý, a odešel. Oddechli jsme si a začali se oblékat.

 

Jenže… děda za sebou zavřel vrata do stodoly na petlici… anžto si myslel, že tam nikdo neni! Co teď? Chvilku jsme zvažovali, že na něj zavoláme, než se vzdálí, ale bylo nám to hloupý. Rozhodli jsme se, že počkáme dvě hodinky na příjezd mého bratránka.

 

A jak jsme strávili ten čas? Po spalující rychlovce to bylo nádherné, něžné, sladké…… JJ

 

 

PS: raději se mně neptejte, jak to bylo s hygienou JJJ

 

 

 

 

Reklama