Jste vyčerpaní, unavení, ztrácíte chuť na sex, sužuje vás nespavost, deprese nebo potřebujete povzbudit své soustředění a podat vynikající výkon? Kvůli tomu si rozhodně dovolenou brát nemusíte. Pomůže vám Phytin.

Věřte slunečnici, věřte Phytinu

Phytin je přírodní stimulant, který se nachází v semenných obalech rostlin, a to hlavně ve slunečnicích. Phytin zvyšuje duševní a fyzickou výkonnost, odstraňuje únavu a pocit vyčerpání a povzbuzuje obranyschopnost a regeneraci organismu prostřednictvím rozmanitých účinku. Má přímý aktivační účinek na nervový systém a zvyšuje intenzitu a stabilitu pozornosti.

Wellness pro mozek, krev i srdce

Není to žádný objev posledních let, ale stará známá a dlouhodobě prozkoušená kyselina phytinová, která působí phytinna centrální nervovou soustavu jako wellness lázně. Tato kyselina byla objevená už v roce 1855. Nachází se téměř ve všech zrnech a vlákninách rostlin ve formě nerozpustných vápenatých a hořečnatých solí. Nejvýznačnějším rysem kyseliny phytinové jsou její silné chelatotvorné vlastnosti (odbourává kovy), ale zároveň váže minerály, bílkoviny a škrob. Kromě skvělého vlivu na mozek se zároveň předpokládá, že má i protirakovinné účinky. Má se za to, že zamezuje tvorbě krevních sraženin a snižuje cholesterol v krvi. Phytin také zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů.

Proč je phytin Phytin?

Název „phytin“ byl poprvé použit v roce 1902 pro sloučeniny obsahující fosfor, jež byly získány ze semen různých rostlin. Obsah kyseliny phytinové je nejvyšší ve vnějších obalech semen a je charakterizována jako silný antioxidant.

Kdy užívat Phytin:

● Při psychické a fyzické únavě, vyčerpanosti a depresivních stavech.

● Při stavech kladoucích zvýšené nároky na organismus a psychiku, jako je dlouhotrvající pracovní vypětí, stres a rekonvalescence po nemoci.

● Při nespavosti, nechutenství, nervových poruchách, chudokrevnosti

● Při funkčních sexuálních poruchách, neurastenii, ztrátě libida a životního elánu.

Dávkování a způsob užívání

Na počátku užívání či v krizových situacích je nutno užívat maximální dávku. Po plném projevení účinků Phytinu (obvykle během 2-3 dnů) lze dávku snížit. 

Phytin není toxický. Nežádoucí účinky nejsou známy!!!

Užívejte Phytin půl hodiny před jídlem podle následujícího schématu:

● Dospělí: 2-3 krát denně 1-2 tablety 
● Děti ve věku 3-6 let: 1-2 tablety denně
● Děti ve věku od 6 let: 2-4 tablety denně

Užívání Phytinu není doporučováno v průběhu těhotenství a laktace a u dětí do 3 let věku.

Více na www.phytin.cz