Italská společnost Saeco má ve výrobě pressovačů již dlouholetou tradici. Její počátek je datován do roku 1976, přičemž s prvním plně automatizovaným pressovačem přichází na trh v roce 1985. Následuje několik inovací jako například přístroj pro přípravu dvou šálků kávy najednou (1990), speciální vyhřívaný tácek pro zahřátí hrníčků (1995) nebo příchod „kapučinátoru" (1996). V roce 2009 se díky úspěšné akvizici společnost Saeco spolu se svými produkty stává součástí domácích spotřebičů divize Consumer Lifestyle společnosti Philips. V současné době se tak na českém trhu můžete setkat s produkty Philips Saeco.

philipsKáva je hned po vodě nejpopulárnějším nápojem, který lidé pijí téměř na celém světě. Je populární pro svůj povzbuzující efekt, který lidem pomáhá překonat únavu a dodává našemu tělu energii. Je také velmi populární díky rozmanitosti chutí a bohatému aroma, které potěší jak čich, tak chuťové pohárky.

„Pokud máte rádi dobrou kávu, pak koupě kávovaru je určitě tou správnou investicí. Značka Saeco má bohaté zkušenosti v profesionální přípravě kávy. Tyto poznatky nyní přináší do domácího prostředí, přičemž pozadu určitě nezůstává ani design,“ komentuje Martin Dlouhý, marketingový manažer domácích spotřebičů společnosti Philips a dodává: „Český zákazník může vybírat jak ze tří produktových řad plně automatických espress Philips Saeco Xsmall, Philips Saeco Syntia a Philips Saeco Xelsis, tak jsou k dispozici manuální páková espressa Philips Saeco Espresso Class a Philips Saeco Espresso Focus. Tímto jednoduchým rozdělením jsou pokryty nejen všechny cenové kategorie, ale zejména individuální požadavky zákazníků.“

Technologie Saeco adapting system

philipsPlně automatická espressa Philips Saeco disponují unikátní technologií Saeco adapting system. Bez ohledu na druh kávové směsi nebo úrovně jejího pražení, tak vždy dostanete přesně takovou kávu, jakou chcete, ať už zvolíte slabou, střední nebo silnou. To vše navíc za pomoci použití keramického mlýnku, který umele celá kávová zrna, zachovává aroma a káva se nikdy nepřehřeje.

Jedinečný systém Saeco Brewing

philipsNejvyšší řada automatických espress Philips Saeco Xelsis mimo jiné exkluzivně umožňuje nastavit intenzitu vašeho espressa, protože při dávkování změní strukturu pěny. Pouhým otočením knoflíku můžete připravit pěnu přesně podle své chuti.

Šetrnost k životnímu prostředí

Automatická espressa Philips Saeco jsou velmi ohleduplné k životnímu prostředí, podle švýcarských předpisů patří do energetické třídy A, přičemž spotřeba v pohotovostním režimu je menší než 1 W.

Plně automatická espressa

philipsPhilips Saeco Xsmall jsou plně funkční automatické kávovary, přičemž svou kompaktností jsou vhodné do každé domácnosti. Nevyžadují větší manipulační prostor, naopak prostor šetří. Přípravu jedinečného espressa lze provést stisknutím jediného tlačítka, kávová zrna dle vašeho výběru jsou čerstvě namleta za pomoci keramického mlýnku, čímž je dosaženo intenzivní vůně. Automatické čištění obvodu kávy zajišťuje, aby byla úplně každá káva maximálně čerstvá: před přechodem do pohotovostního režimu a po návratu z něho přístroj automaticky vyčistí obvod kávy.

philipsPhilips Saeco Syntia jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, přičemž vice než 70 % povrchu tvoří nerezová ocel nebo kov. Ovládání kávovarů je velmi jednouché a intuitivní. Ovládacímu panelu dominuje velký barevný displej, po jehož stranách jsou čtyři tlačítka pro přípravu malé a velké kávy, horké vody, páry a nastavení síly, případně použití předem pomleté kávy. Ke snadnému použití patří snadná údržba: díky automatickým cyklům čištění a odstraňování vodního kamene je vaše každodenní potěšení zaručeno, stejně jako dlouhá životnost přístroje.

philipsPhilips Saeco Xelsis patří mezi klenoty automatických kávovarů pro domácnost. Jsou dokonalé jak svým designem, tak technologií. Ovládají se pomocí multifunkčního displeje. Na těchto kávovarech lze pouhým dotykem připravit bez účasti cappuccino nebo latte. Mléko se automaticky dávkuje z nádobky, kterou lze odejmout a uložit do ledničky. Okamžitou páru zajišťují dva nezávislé topné systémy - topné těleso je vyrobeno z nerezové oceli. Možnost nastavení množství připravené kávy umožňuje použit několik velikostí šálků nebo sklenic. Kávovar umožňuje přípravu nápoje i z předem pomleté kávy. Vrchní vyhřívaná plocha slouží k ohřevu šálků.

Manuální páková espressa

philipsPhilips Saeco Espresso Class HD 8325 s ohřívačem šálků nabízí příznivcům tradiční přípravy kávy vše pro dokonalé každodenní espresso. Patentovaný tlakový filtr Crema zaručuje dlouhotrvající lahodné aroma, vysoký tlak 15 barů zajišťuje plnou extrakci celého aromatu kávových zrn. Při přípravě se můžete rozhodnout mezi mletou kávou nebo kapslemi systému snadného podávání E.S.E. (Easy Serving Espresso). Pomocí kovové hubice pannarello můžete napěnit mléko přesně podle svých představ. Stačí ji jen ponořit do mléka a zároveň mléko pomalu míchat. Mléko můžete pěnit tak dlouho, jak chcete, a získat nadýchanější nebo méně nadýchanou mléčnou pěnu.

philipsPhilips Saeco Espresso Focus HD 8323 je vybaven patentovaným tlakovým filtrem Crema, který zaručuje dlouhotrvající lahodné aroma, vysoký tlak 15 barů zajišťuje plnou extrakci celého aromatu kávových zrn. Při přípravě se můžete rozhodnout mezi použitím mleté kávy nebo kapslemi systému Easy Serving Espresso. Hubice pannarello umožňuje napěnit mléko přesně podle individuálních představ. Stačí jen ponořit hubici do mléka a zároveň mléko pomalu míchat.

Kávovary Philips Saeco lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: řada Xsmall 9 999 Kč–11 999 Kč, řada Syntia 18 999 Kč–22 999 Kč, řada Xelsis 39 999–51 999 Kč. Orientační maloobchodní ceny pákových modelů jsou 3 799 Kč (HD 8325) a 2 799 Kč (HD 8323).

Reklama