Dny se prodlužují, vzduch se otepluje a venkovní posezení je tak čím dál tím lákavější alternativou trávení volného času. Je tedy nejvyšší čas zamyslet se nad řešením zahradního osvětlení, pokud jste tak ještě neudělali, nebo rozšířit to stávající o světla z některé z nových kolekcí značky Philips. Všechna svítidla jsou bezúdržbová a splňují vysoká kritéria ochrany proti vlhkosti a prachu (IP 44). LED technologie pak zaručuje životnost až 25 let a velmi nízkou spotřebu energie, se kterou ušetříte až 80 % nákladů.

Philips

Venkovní svítidla značky Philips se vyznačují špičkovým zpracováním a kvalitními materiály – jsou vyráběna převážně z nerezové oceli, hliníku a speciálního plastu a zároveň jsou beze spár, takže nedochází k usazování nečistot. Světla jsou tak nejen bezúdržbová, ale spolu s vysokým indexem ochrany proti prachu a vlhkosti (IP 44) i velice odolná. Nové řady venkovních svítidel Philips jsou navrženy tak, aby si vybral opravdu každý – milovník klasiky, který dává přednost zahradním lucernám, zapřisáhlý zastánce minimalismu, nebo obdivovatel futuristických tvarů.

Pro milovníky rustikální klasiky

světlaPokud je vaše zahrada plná růží a připomíná anglické panství nebo pokud zkrátka v designu preferujete rustikální klasiku, je nová řada venkovního LED osvětlení Philips Alpenglow určena přesně pro vás. Bezúdržbová světla, která odkazují na klasický tvar lucerny, jsou vyrobena z vysoce kvalitního nerezavějícího hliníku a splňují vysoká kritéria ochrany proti prachu a vlhkosti (IP 44). Řada Alpenglow sestává ze čtyř různých svítidel, která můžete umístit jak na stěnu domu, tak podél příjezdové cesty nebo přímo mezi záhony.

Doporučená spotřebitelská cena Philips Alpenglow nástěnného svítidla je 670 Kč, závěsné nástěnné svítidlo Alpenglow pořídíte za 800 Kč, sloupkové světlo Philips Alpenglow seženete za 940 Kč a malé sloupkové za 1 560 Kč.

Philips

Minimalistická zahrada? Proč ne.

světloPhilips přináší novou řadu venkovního LED osvětlení Parterre, která zaujme svým nadčasovým minimalistickým designem. Všechna svítidla z této řady jsou opatřena vysokým indexem ochrany proti prachu a vlhkosti (IP 44) a jsou tedy bezúdržbová. Kvalitní zpracování z prvotřídního hliníku pak zaručuje svítidlům životnost až 25 let. Řada Philips Parterre obsahuje jedno nástěnné a dvě sloupková světla, která poskytují příjemné teplé světlo, a to okamžitě po rozsvícení.

Doporučená spotřebitelská cena Philips Parterre nástěnného svítidla je 1 530 Kč, menší sloupkové světlo Philips Parterre seženete za 2 420 Kč, větší za 3 230 Kč.

Philips

Nechte se unést futuristickým designem

světloPreferujete-li futuristické tvary a čistý design, jistě vás osloví nová řada venkovního LED osvětlení Philips Cockatoo. Světla jsou vyrobena z kvalitní nerezové oceli a splňují přísná kritéria ochrany proti prachu a vlhkosti (IP 44), takže vám bez údržby vydrží až 25 let.  Vybírat můžete ze čtyř variant nástěnných a sloupkových světel, včetně varianty s pohybovým senzorem. Přes svůj chladný ocelový vzhled poskytují svítidla Cockatoo ihned po rozsvícení příjemné teplé světlo.

Doporučená spotřebitelská cena Philips Cockatoo nástěnného svítidla je 1 340 Kč, nástěnné svítidlo Philips Cockatoo s pohybovým senzorem seženete za 2 150 Kč, menší sloupkové světlo Philips Cockatoo seženete za 2 420 Kč, větší za 2 960 Kč.

Philips

Reklama