Philips Lumea je zázrakem dnešní doby. Nabízí až 8 týdnů bez epilace. Což s vyhlídkou na blížící se léto je velmi příjemná vidina, co říkáte? Navíc, sama za sebe můžu říct, že opravdu funguje.

lumea

Philips Lumea se mi dostal do rukou před několika týdny. Byla jsem opravdu velmi zvědavá, jestli funguje tak, jak slibuje. Držela jsem se všech rad, které jsem si vyslechla na proškolení a z přiloženého manuálu. Nyní mohu konečně posoudit, jak Philips Lumea prozatím pracuje.

Co Philips Lumea je a jak funguje?

Vysílá intenzivní světelné pulzy (IPL), které způsobí, že chloupky samy vypadnou a zanechají úžasně hladkou pokožku. Většina ošetření trvá méně než 15 minut. Philips Lumea nabízí flexibilitu a snadné použití. Má hned několik nástavců a tím vám umožní bezpečně a s jistotou odstranit chloupky na obličeji, nohách, břiše, rukou, v podpaží a v oblasti bikin. Díky Philips Lumea si můžete užívat až 8 týdnů bez epilace.

Po třech týdnech používání přístroje Philips Lumea vidím podstatně pomalejší růst chloupků. To především v oblasti třísel a v podpaží. Zvláště v podpaží se mi chloupky objevují po mnohonásobně delší době, než jsem byla zvyklá. Což je pro mě malá výhra. Ráda nosím oblečení bez rukávů a každodenní holení pro mě bylo příšerné. Musím uznat, že i chloupky na nohou se objevují v delším intervalu. Sama jsem překvapená, že po relativně krátké době používání Philips Lumea vidím takové výsledky. Uvidíme, co přinesou týdny budoucí a jestli se vážně budu těšit z krásně hladké pokožky po dobu 8 týdnů. Kéž by...

lumea1

Pokud si nyní zakoupíte jeden ze systémů Philips Lumea a ten vám nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete ho v rámci promo akce „90 dní testování se zárukou vrácení peněz“ do 90 dnů od nákupu vrátit. Což je vážně skvělé!

Více informací na  www.lumea.cz

lumea3

Advertisement

Reklama