Nechtěné chloupky řeší ženy po celém světě a jejich odstraňování se stalo součástí intimní hygieny. Díky moderním technologiím se již nemusíme spoléhat na klasickou žiletku či na bolestivý proces, kdy si chloupky mechanicky vytrháváme.  Moderní doba je ve znamení využití inovativní technologie na bázi světla nazvanou IPL neboli Intense Pulsed Light vycházející z technologie využívané v profesionálních salonech krásy, kde se prosazuje posledních 15 let. Tuto technologii nabízí prověřený systém Philips Lumea!

Chcete Philips Lumea vyzkoušet? Jak by vám vyhovoval? Nyní máte skvělou možnost!

Využijte této skvělé akce!

Lumea

Akce „90 dní testování se zárukou vrácení peněz“

Pokud si nejste technologií zcela jista, není nic lepšího než osobní zkušenost. Nyní máte jedinečnou příležitost. Pokud si v období od 1. 4. do 31. 7. 2015 zakoupíte jeden ze systémů Philips Lumea (SC2008, SC2004, SC1991) a ten vám nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete ho v rámci promo akce „90 dní testování se zárukou vrácení peněz“ do 90 dnů od nákupu vrátit. Více informací v obchodech nebo nawww.philips.cz.

Podívejte se na jednoduchá videa, kde pochopíte, jak se přístroj Philips Lumea používá a jak funguje!

O tom, že je použití systémů Lumea skutečně jednoduché a zároveň bezbolestné, se můžete přesvědčit mimo jiné na www.lumea.cz nebo na videu:

Z jakých přístrojů Philips Lumea si můžete vybrat?

Philips Lumea Precision Plus SC2008 je bezdrátový přístroj, takže ošetření můžete provádět opravdu kdekoli. Jeho součástí je vysoce výkonná lampa, která poskytne více než 140 000 záblesků, přičemž zajistí minimálně pětileté používání bez nutnosti její výměny. Přístroj nabízí pět nastavení světelné energie podle typu pokožky, integrovaný UV filtr chrání pokožku před UV zářením. Pro ještě větší bezpečí je vybaven bezpečnostním kroužkem, který zabraňuje nechtěnému záblesku. Kromě většího tělového nástavce (4 cm2) nabízí i přesný nástavec pro ošetření obličeje (2 cm2). Přístroj disponuje i režimem Slide and Flash pro pohodlnější aplikaci, kdy záblesk je automaticky spuštěn bez nutnosti opakovaného mačkání.

Lumea

V portfoliu společnosti Philips jsou v tuto chvíli k dispozici ještě další dva modely IPL s tělovým nástavcem. Philips Lumea SC2004 je bezdrátový, Philips Lumea SC1991 síťový a oba disponují lampou, která poskytne více než 100 000 záblesků. Nabízejí pět nastavení světelné energie podle typu pokožky, kdy integrovaný UV filtr chrání před UV zářením.

Systémy odstranění chloupků Philips Lumea lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako na www.alza.cz a www.mall.cz. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 13 999 Kč (SC2008),
10 999 Kč (SC2004) a 6 999 Kč (SC1991).

Philips Lumea jsme testovali i v naší redakci:

Naše články si můžete přečíst zde:

Reklama