Philips Lighting, nejvýznamnější světový výrobce osvětlení, odhaluje kouzlo bílého světla s Philips Hue white ambiance. Novinka v rodině propojeného osvětlení Philips Hue se nechala inspirovat sluncem a přináší jeho životadárnou energii všude tam, kde je potřeba. Philips Hue white ambiance zahrnuje všechny odstíny bílého světla od chladnějšího denního světla (6500k) po teplé odstíny odpoledního západu slunce (2200k). Pomocí aplikace na chytrém telefonu nebo tabletu, případně jednoduše prostřednictvím stmívače, lze vytvořit požadovanou atmosféru i na místech, kam sluneční paprsky nedosáhnou. Přirozenější probouzení, klidnější usínání, energie do práce i relaxace po dlouhém dni. Philips Hue white ambiance pomůže napodobit přirozené biorytmy, a má tak pozitivní vliv na psychickou i fyzickou stránku člověka.

Philips Lighting

„Světlo nás ovlivňuje jak fyzicky, tak emocionálně, čehož si můžeme povšimnout každý den, když se probouzíme nebo když uléháme ke spánku,“ říká Martin Sajbert, specialista na osvětlení ve společnosti Philips Lighting. „S Philips Hue white ambiance chceme lidem nabídnout možnost kontrolovat vliv, který má bílé světlo na jejich domácí pohodu a běžné denní aktivity. S celou škálou bílého světla na dosah ruky si tak můžou zvolit libovolný odstín, aby se cítili dobře, ať už potřebují energizující světlo ke cvičení nebo naopak tlumenější světlo, u kterého se příjemně usíná.“

Philips Lighting

Produkt Philips Hue white ambiance byl vytvořen s ohledem na běžný denní režim každého jednotlivce, a proto lze jeho potenciál dotáhnout k naprosté dokonalosti s novým rozšířením aplikace Philips Hue nazvané „Routines“. Například režim „Wake up“ napodobuje východ slunce a postupně zvyšuje intenzitu světla tak, aby probuzení bylo co nejpřirozenější a nejpříjemnější. Stejně tak režim „Go to sleep“ postupně stmívá bílé světlo, aby tak tělo připravil na nadcházející spánek. Pro uživatele s malými dětmi, kteří k nim musejí několikrát za noc vstávat, je vytvořen režim „Nightlight“ s omezeným množstvím modrého světla, díky čemuž se snižuje narušení spánkového cyklu na minimum. Světelné režimy aplikace Philips Hue jsou vytvořeny tak, aby usnadnily každému uživateli soustředit se na práci, číst si nebo relaxovat.

Philips Lighting

Snadná instalace i ovládání

Základní balíček Philips Hue white ambiance obsahuje dvě Philips Hue white ambiance žárovky (800 lumenů při teplotě 4000K), bridge podporující Apple HomeKit a také Philips Hue stmívač. Stejně jako ostatní osvětlení z rodiny Philips Hue tak lze i white ambiance ovládat pomocí chytrých zařízení, jako je mobil nebo tablet, pomocí hlasové asistentky Siri nebo přes chytré hodinky Apple Watch. Všichni ostatní, včetně dětí, pak mohou použít přenosný Philips Hue stmívač k ovládání intenzity světla nebo pro přístup k jednotlivým světelným režimům.

Philips Lighting

Hlavním cílem Philips Hue je přinášet do domovů uživatelů jedinečnou světelnou atmosféru a klíčovým bodem je tak jeho kompatibilita s dalšími produkty, aplikacemi a platformami.  V současné době tak existuje více než 600 aplikací třetích stran, které jsou se systémem Philips Hue kompatibilní.

 Philips Lighting

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena základní sady Philips Hue white ambiance (2 žárovky, bridge a stmívač) je 3 799,- Kč. Cena samostatné žárovky Philips Hue white ambiance je 949,- Kč.

Philips Lighting

Více informací o systému Philips Hue naleznete na internetových stránkách http://www.philips.cz/hue nebo na Facebooku.

 

Reklama