zepterZakladatel a prezident společnosti Zepter International Philip Zepter společně se svou manželkou Madlenou Zepter převzali v sobotu 7. května prestižní vyznamenání ostrova Ellis Island - Medaili cti (Medal of Honor). Manželům Zepterovým bylo toto ocenění uděleno za jejich dlouhodobou a intenzivní podporu umění, kultury, sportu a filantropie, jež ovlivnila zcela zásadním a trvalým způsobem životy milionů lidí na této planetě.

Medaile cti ostrova Ellis Island je udělována spolkem National Ethnic Coalition Of Organizations, a to obvykle především americkým občanům rozličného původu jako ocenění jejich výjimečného přínosu své komunitě, národu a světu. V minulosti byly Medailí cti vyznamenány významné osobnosti jako Frank Sinatra, Bob Hope, Qincy Jones, Muhammad Ali, Jane Seymour nebo šest prezidentů Spojených států amerických, včetně Jimmyho Cartera, Billa Clintona a George W. Bushe. Medaile cti ostrova Ellis Island je jedním z nejprestižnějších ocenění USA. Velmi přísný proces výběru kandidátů zaručuje, že vyznamenání bude uděleno jen těm, jejichž činnost měla zásadní a dlouhotrvající vliv v oblasti humanity. Ocenění je oficiálně uznáno jak Senátem, tak Sněmovnou reprezentantů Spojených států amerických a jména vyznamenaných jsou každý rok uvedena v tzv. Congressional Record.


Společnost Zepter International je celosvětovým výrobcem, prodejcem a distributorem exkluzivního spotřebního zboží špičkové kvality pro zdravý životní styl. Prodej probíhá převážně formou osobního prodeje, který zajišťuje více než 130 tisíc obchodních reprezentantů, a také v síti maloobchodních prodejen umístěných na hlavních třídách světových měst. Společnost Zepter prostřednictvím svých poboček prodává výrobky ve více než 40 zemích na pěti kontinentech. Všechny produkty značky Zepter vykazují vysokou kvalitu a úroveň provedení. Jsou vyráběny zejména v sedmi výrobních zařízeních v Německu, Itálii a Švýcarsku. Více než 80 milionů spokojených zákazníků dokazuje, že jméno Zepter znamená vždy KVALITU, STYL a HODNOTU. Společnost Zepter International nabízí životní podnikatelskou příležitost všem bez rozdílu věku, pohlaví či vzdělání. Obchodním reprezentantům poskytuje zázemí respektované úspěšné mezinárodní firmy, podmínky, systém práce, respekt, motivaci a spravedlivé odměňování. Podnikatelé mohou využít unikátní podnikatelský koncept na bázi franšízy s podporou a propracovaným know-how stabilní celosvětové firmy. Více informací o společnosti naleznete na www.zepter.cz.

zepter

Reklama