Italská značka přírodní organické kosmetiky si dovoluje podělit se s Vámi o aktuální novinku v podobě spolupráce s půvabnou a skvělou herečkou Klárou Issovou, která se stává tváří této exkluzivní kosmetiky.

Philip MartinsPrávě Klára, která je jedinečná svou oduševnělou, jemnou a přírodní krásou byla jasnou volbou, když se značka rozhodla ji pro spolupráci oslovit. „Jsem velmi poctěna, že Klára přijala nabídku stát se tváří Philip Martin´s. Pro mě osobně, je právě ona ztělesněním té pravé přírodní krásy. Těší mě, že ji výrobky oslovily a že plně vyhovují a odpovídají jejím potřebám a přesvědčení,“ říká Dagmar Plevačová, manažerka společnosti Exclusive Brands Agency s.r.o, která do ČR kosmetiku dováží. A proč se právě Klára rozhodla se značkou spolupracovat, dodává ona sama. „Od značky Philip Martin´s používám jak kosmetiku pleťovou a vlasovou, tak ráda využívám i profesionálních kadeřnických služeb, např. barvení vlasů. Dlouho jsem hledala možnost, jak svým vlasům dodat zcela přirozenou barvu, aniž bych je zatížila zbytečnou chemií. Díky Philip Martin´s jsem našla úžasnou možnost, jak udržet své vlasy v bezvadné kondici a zajistit jim přírodní barvu, která drží, vlasy neponičí a navíc je téměř k nerozeznání od mé původní barvy. Pleťové a tělové produkty, podobně jako šampony, jsou nejen skvěle funkční i přes své čistě organické složení, ale také nádherně voní a účinkují dle mého názoru daleko lépe než jiné produkty, které jsem měla doposavad možnost používat a že jich bylo hodně při mém povolání, kdy má pleť a vlasy trpí nadměrným líčením a česáním. Jsem opravdu ráda, že mi tato značka zkřížila cestu a že jsem díky ní našla způsob, jak o sebe pečovat šetrně, zdravě a hlavně v naprostém souladu s přírodou – tedy s mým životním přesvědčením,“ uvádí Klára Issová.

V současné době jako poslední novinku uvedla značka speciální letní plážový set produktů vhodných pro vaši letní dovolenou. Během léta a začátkem podzimu se ale můžete těšit na další novinky, o kterých Vás budeme pravidelně informovat.

O ZNAČCE PHILIP MARTIN´S

Luxusní italská vlasová a pleťová kosmetika, přinášející klientům ucelený sortiment péče o vlasy, tělo a pleť – vše organické, z těch nejčistších ingrediencí. V sortimentu péče o vlasy naleznete organické barvy s obsahem přírodních esenciálních olejů, hydratujících a vyživujících vlasy, které zjemní vlasy i pokožku a 100% kryjí šediny. Dále nabízí též intenzivní péče na vlasy, např. šamponové lázně a péče, z nichž lze díky jejich nechemické konzistenci připravit koktejl na míru každým vlasům. To není vše! Široké portfolio nabízí též v oblasti péče o pleť a tělo. Produkty jsou určeny jak k domácímu použití (péče o vlasy, pleť a tělo), tak se s nimi můžete potkat i v mnoha kadeřnických salónech v celé ČR i na Slovensku.  Školení odborníci v nich poskytují špičkové kadeřnické služby od stříhání, barvení, stylingu až po speciální ozdravné vlasové rituály.

Philip Martins

Reklama