Marine Omega

Chcete podpořit správnou činnost svého srdce, dobře vidět a mít dobře fungující mozek? K tomu potřebujete dodávat tělu dostatečné množství dvou kyselin s poměrně složitým názven – kyselinu eikosapentaenovou a dokosahexaenovou, pro něž se používají více zkratky EPA a DHA.  Obě obsahuje potravinový doplněk Pharmanex Marine mega. Tělu dodává denně 1400 miligramů omega-3 mastných kyselin prostřednictvím krilového a rybího oleje. Užívají se dvě želatinové tablety denně, vždy při jídle.

R2 Nigh & Day

Že je dobrý používat jiný krém na noc a na den, neboť pleť potřebuje něco jiného, ví snad každý. Ale tušíte, že podobně byste měli postupovat i s vitamíny? Dovoluje to Pharmanex R2 Nigh & Day. První z produktů užíváte večer, obsahuje selen, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Ráno se tak budíte odpočatá a plná energie. R2 Day nabízí báječnou směs klíčových složek Cordyceps Sinensis, granátového jablka a ženšenu pravého Panax Ginseng, který zvyšuje fyzickou výkonnost a pomáhá udržovat duševní schopnosti a sexuální vitalitu.

Tegreen

O pozitivních účincích zeleného čaje se všeobecně ví. Obsahují ho i tablety Pharmane Tegreen, doplněné ještě o výtažek z čajovníku čínského, který lidé v Číně a Indii používají k léčení celá staletí. Dohromady tak pomohou ochránit vaše buňky a tkáně před oxidačním stresem způsobeným volnými radikály. To jsou nestabilní molekuly, které se v těle mohou vyskytovat přirozeně nebo v případě, že jste vystaveni znečištění ovzduší, stresu, cigaretovému kouři a toxinům. Antioxidanty, jako ty, které najdete v přípravku Tegreen se tomuto procesu snaží zabránit. Stačí jedna tableta denně a podpoříte tak svou obranyschopnost.

Life Pak+

Kdo si chce udržet zdraví po celý život, musí začít u zdravé stravy. Ale co to je zdravá strava? Podle vědeckých důkazů musí obsahovat vyvážené množství makroživin, tedy tuků, sacharidů a proteinů, které tělu poskytují kalorie dodávající nezbytnou energii. A také mikroživin na pokrytí potřeb lidského metabolismu. Ne, není třeba kvůli tomu jíst denně kila zeleniny, ovoce, mléčných výrobků a podobně. Postačí vám jeden sáček LifePak+ denně, který zapijete čtvrt litrem vody.

Tělu dodá všechny tyto látky:

  • Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy. 
  • Zinek a jód udržují normální rozpoznávací funkce.
  • Vitamín C, vitamín E, selen, měď a zinek chrání buňky před oxidativním stresem.
  • Vitamín A, vitamín B2 a zinek pomáhají udržet normální stav zraku.
  • Vitamíny B3, B5, B6, B12, vitamín C, vitamín H a hořčík podporují energetický metabolismus.
  • Selen, zinek, měď, vitamín A, vitamín B6, B12, vitamín C a vitamín D přispívají k normální funkci imunitního systému.
  • Vitamín B1 posiluje srdce.
  • Hořčík, zinek, mangan a vápník přispívají udržují v normálním stavu kosti.
  • Zinek, jód, vitamín H, vitamín A, vitamín B3 a B8 pozitivně působí na vaši pokožku.

Všechny výrobky koupíte v e-shopu www.nuskin.com/cz, novinky sledujte na www.facebook.com/NuSkinCzechRepublic

 

Reklama