To jistě ano, ale nezaškodily by ani ty výhry, které se podařily čtenářce s nickem petulka132. Více již v dalším tematickém příspěvku.

Pěkný pondělní den
já mám soutěže ráda. Nejraději třeba takové, kdy se dostává malý dárek už jen za účast. Někdy před 2 roky byla soutěž s Hamé a kdo poslal recept obsahující marmeládu automaticky dostal balíček marmelád a džemů. Mňam. To se jim pěkně prodražilo. Potom byla soutěž o nejlepší vtip a každý zúčastněný dostal magnetku a bloček papírků. Takových akcí je ale málo.

Obvykle vyhraju něco, co se mi příliš nehodí. U nás ve Znojmě bývají každý rok Pivní slavnosti a jelikož pivo nepiju já ani můj přítel, tak se tam chodíme podívat na koncert, celkovou atmosféru a dát si kousek pečeného selátka. Samozřejmě, že vstupenky byly slosovatelné a vyhrála jsem pětilitrový soudek piva :) Tak se můj taťka musel obětovat a vypít ho.

Když jsem byla malá, soutěžila jsem v soutěži Ciferník, což byl pořad na ČT1 pro děti, jestli pamatujete a vyhrála jsem tak stolní fotbal, který jsme s bráchou po týdnu urputného hraní hned rozbili.

Moc pěkná výhra ale byla minulý týden na plese v tombole. Já vyhrála čokoládový dort a přítel poukázku na oběd do místí restaurace. Takže samé jídlo. Ted už  by to chtělo jen vyhrát poukaz do fittnes nebo gel proti celulitidě... Celkově tombola na plesích je velice zábavná věc. Minulý rok jsme vyhráli 25 kg pytel s moukou do domácí pekárny, pekárnu samozřejmě nemáme a také poukázku na přezutí pneumatiky, když už jsme přezuto dávno měli. Nevím, kdo vyhrává ty první ceny jako LCD televizi, vysavače a zájezdy, to musí být opravdu velké štěstí.

Nejlepší výhrou je ale určitě klidný a spokojený život bez stresu, plný malých radostí...

petulka132

PS. Díky ženě-in jsem vyhrála kosmetický balíček DM Drogerie a probiotické tampony. Tyto výhry se mi opravdu hodily :)

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________

Máme radost, že máte radost z kosmetického balíčku, já bych zase brala ten čokoládový dort :)
A kdo vyhrává LCD televize, vysavače a zájezdy? Přece pořadatelé :))
Pěkný den a děkuji, že jste napsala
Saša

Téma dne 27. února 2012: Soutěže a soutěžení

O tom, že jste Ženy-in soutěživé, není pochyby. Ale byly jste takové vždycky? A jsou takové třeba i vaše děti?
Soutěžit se dá různě a ve všem.
Ve sportu, v přízni o druhé pohlaví, v pomyslné soutěži s někým, v soutěži sama pro vlastní uspokojení, nebo i v soutěži o výhry.

  • Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
  • Soutěžíte ráda?
  • A v čem nejraději?
  • V soutěžích fyzických nebo psychických?
  • Soutěžily jste jako malé děti?
  • Soutěžily jste rády?
  • Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
  • Pochvalte se, anebo naopak postěžujte si.
  • A co rodina a známí ve vašem okolí?
  • Šly byste soutěžit třeba i do televize?

Vše o soutěžích a vašem nadšení či naopak nic neříkající disciplině lidského chování, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním zajímavým dárkem: po soutěži se můžete natřít masážním olejíčkem a obléknout se do saténového tygřího župánku :)– viz výhra.

olej

zupan

Reklama