Překrásné sluníčkové ráno ženy-in a celá redakce.Tady na Šumavě je nádherně, nebe skoro bez mráčku a sluníčko se snaží jak může.Doufám že to vydrží až do soboty, protože v práci pořádáme koncert Smokie - a to by byl mazec, kdyby pršelo. On to bude teda pěknej fičák, jako vždy, pro mne sice pracovní, ale už se těším.

A vydíte je tu jeden můj splněný sen, mám ráda lidičky a dělám mezi nimi. Já mám pocit, že se mi všechny sny,až na ten že budu princezna splnily - a princeznou už asi nikdy nebudu, protože i na maškarní chodím za bílou paní a čarodějnici - to mi sedí, nejsem princeznovský tip.

Nebo se mi sny splnili alespoň částečně-chtěla jsem být restaurátorkou obrazů a uměleckých děl a protože nebyl nikdo, kdo by mě mohl držet na škole, a neměla jsem nejlepší studijní výsledky-v té době nikdo nevěděl že jsem dysgrafik, dysortografik a tak šli známky dolů a já se vyučila alespoň malířkou skla a porcelánu, poté i prodavačkou a následně si pro svůj osobní dobrý pocit dodělala i maturitu.

To byly staršímu synovi 4 roky a když jsem končila a marurovala, tak mu bylo 6 a mladšímu 2 týdny. Pořád dělám mezi lidmi-protože je mám ráda a chtěla jsem být i cukrářkou a to jsem si splnila částečně-peču pro radost i pro lidi, ale vyučená nejsem, ale zatím jsou lidičky spojení.Tak snad.Také jsem tvrdila, že nikdy nebudu mít manžela, ale budu mít 3děti a trochu jsem to pozměnila manžela mám a 2 kluky k tomu, takže je to zase 3:3.Jinak tvrdím, jaký si to uděláš,takový to máš.

Jsem hyperaktivní veselý čertík z krabičky a podle toho žiju.A jestli mám ještě nějaké nesplněné sny,tak se budu snažit si je v mezích normy splnit.Držte palce, ale jsem věčný optimista.A sluníčko mne v tom podporuje.Přeji mnoho splněných snů a krásných dní.

PetraR1977

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Nesete si i vy z dětství nějakou křivdu nebo nesplněný sen? Napište nám svůj příběh. Ještě hodinku můžete psát své příběhy na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama