Máte rádi herečku Petru Špindlerovou? Pokud ano, pak se dnes můžete zapojit do on-line rozhovoru, který pro své čtenářky připravil portál www.nadoma.cz.

 

Petra Špindlerová propůjčila svou tvář pěknému charitativnímu projektu, který je spjatý s pečením, s dětskými domovy a se značkou Hera.

 

„Nejsem nijak zvlášť dobrá kuchařka, ale peču ráda. Neumím si představit nedělní odpoledne bez voňavé buchty,“ říká herečka Petra Špindlerová.

 

 

 

 

 

„Pocházím z Vysočiny, z místa, kde je dětský domov. Ty děti k nám občas chodily na Vánoce pomáhat a já jsem si uvědomila, že vůbec nevědí, co se do toho dává, v domově dostaly všechno na stůl už hotové. Bylo mi z toho vždycky smutno, připadala jsem si proti nim o tolik bohatší…“


Asi i proto se Petra Špindlerová aktivně zapojila do projektu, který v těchto dnech rozjíždí značka Hera. Má název Sobotní škola pečení a sleduje hned několik cílů: naučit mladé maminky perfektní štrúdl, poskytnout dětem z dětských domovů iluzi rodinného života a hlavně – shromáždit na podporu těchto domovů několik milionů korun.

 

Petry se ale můžete zeptat úplně na vše, co vás zajímá! Na její plány, na její role, na její názory! Rozhovor proběhne dnes mezi 13.00 a 15.00 zde.

Reklama