Petra Špindlerová (35), dvojnásobná seriálová Hanička z Rodinných pout a Velmi křehkých vztahů, má teď dost času pro svého muže výtvarníka a na svou hájenku za Prahou, kam se s ním přestěhovala.

„I když hraji divadlo a namlouvám reklamy, tak mám nyní více času, protože jsem přestala natáčet Velmi křehké vztahy. Užívám si tedy pohodu v přírodě. V naší hájence je teď opravdu krásně, kvete spousta kytek, zasadila jsem bylinky i brambory. Nejsou to nějaké velké lány, ale menší záhonky, které pečlivě pleji a udržuji. A když vařím, vběhnu na zahrádku a mám čerstvou zeleninu a bylinky do polévky. A také si užívám srnek, které se chodí na nás ráno dívat," řekla Špindlerová.

Diváci ji chtějí zpátky, ona chce potomka!

Postava Haničky se z Velmi křehkých vztahů definitivně vytratila. Scenáristky ji poslali do psychiatrické léčebny.

„Lidé mě zastavují a ptají se mě: ,kdy se vrátíte z té léčebny, jistě se uzdravíte a my vás zase uvidíme, chybíte nám....´ Mně je líto jim přiznat pravdu - do Velmi křehkých vztahů se už nikdy nevrátím. Tak raději odpovídám: ,Nechte se překvapit´. Ale s hraním nekončím. Vystupuji v několika malých pražských divadlech a také v zájezdovkách po vlastech českých. Například jezdím s pohádkou Cecilka, ve které hraji s paní Steinmasslovou."

Petra Špindlerová by měla teď čas jít na mateřskou. Ale osudu se nedá poručit.

„Miminko bych samozřejmě měla velmi ráda, je to nejen věc plánování, ale také osudu. Když osud rozhodne, tak dítě bude. Věřím, že přijde ve správný čas," myslí si Špindlerová.

Reklama