Koukám že jsem pako, a přehlédla zapomeňte na své dětské polibky-tak se napravím.První dospělácký polibek byl asi až s mým nynějším manželem, do té doby zo byly pořád takové ty dětské pusinky a kamarádské políbení.

.Až když jsem začala chodit s mým nyní manželem, bylo to jiné-do něj jsem se oúpravdu zamilovala a teprve tehdy pochopila a poznala co je opravdový polibek a že může být také krásný a cítit ho opravdu v celém těle.Dal mi ho před 14ti lety pod stanem, na radioamatérských závodech kde jsme spolu začali chodit.Když mi bylo 8 tak jsme se se známili díKY radioamatérům a závodech na které jsme s mojí mamkou a on s kamarádem jezdili.Mě bylo 8 a jemu 20- řekla jsem mu že si ho vezmu a on si dělalsrandu, že si na mne počká.Pak jsme se ještě 2 roky vídali a pak až do mých 19ti ne.

Přijeli jsme opěd pod stan a tam přijel i on.Mé mamce tykal, mě vykal a tak jsem si pro změnu dělala srandu já-řekla jsem na to že jsi slíbil, že si mne vezmeš a teď mi vykáš-on mne po těch 9ti letech samozřejmně nepoznal.Druhý den, mě vzal na procházku do lesa a tam se zeptal-,,co kdyby jsme spolu začali chodit?"řekla jsem ano a on se zeptal,,zda může být jednou u porodu"šel na to zhurta, ale po letech splnil, byl u obou a dodnes jsou od něj polibky jedinečné a dovedou i po letech rozpálit.Jsme sice 12let od sebe, ale myslím že je to akorát-letos slavíme 12 let od svatby a 14 od začátku chození.

Tak to snad i zůstane.Přeji krásný sluníčkový den Petra R.

text nebyl redakčně upraven


GoldwellJééé, to byl ale hezký příběh, malinko jsem se u toho zasnila!!! :)

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!

Reklama