Na své silikony je pyšná čtenářka Petra z Kolína. Nedala si je ale jen tak z hecu, prostě jen nechtěla mít už v pětatřiceti „věšáky“. Více se dočtete v prvním ranním příspěvku.

Hezký den do redakce

Téma plastické operace a zákroky mě nenechalo chladnou a rozhodla jsem se napsat. Je mi 35 let a mám dvě děti. Obě jsem kojila skoro do dvou let, umíte si představit moje prsa. Už ve třiceti jsem je měla vyždímané jako dvě houby. I když mi to manžel nikdy neřekl, viděla jsem sama, že se mu nelíbí a mě vlastně taky ne.

Modelaci prsou mi navrhla paní doktorka z dětského obvoďáku, kam s dětmi chodím, když jsme se tak jednou o tom spolu bavily. Říkala mi, že přece není nic tak špatného nechat si vylepšit po dětech poprsí, pokud tedy nejdete do extrémů a nedáte si hned pětky.Velice dlouho jsem váhala, hlavně jsem nevěděla, jak to mám říct manželovi. Doma jsme počítali každou korunu a já přijdu že chci nové prsa.  Nakonec jsem mu to řekla při milování. Chvilku zůstal překvapený a pak mi řekl, „když myslíš“.

Nové prsa jsem dostala k narozeninám, teda spíš peníze na ně. Sestru, manžela i maminku (která ze začátku kroutila hlavou) jsem poprosila aby mě nedávali žádné dárky, ale přispěli mi na plastiku. Objednala jsem se na kliniku v Hradci Králové (můžu doporučit), termín byl v září.Bála jsem se, že to bude moc bolet, nebo že budu mít velkou jizvu,ale po konzultaci s panem doktorem, kde mě mimo jiné navrhl i odpovídající velikost, mi bylo řečeno, že budu mít jenom malou jizvičku vespod bradavky, dělá se to různými způsoby.

Průběh operace popisovat nebudu, ale po pár týdnech nošení zdravotní podprsenky jsem se odvážila konečně podívat pořádně do zrcadla.Prsa mi nijak extrémně nezvětšili, ale opravdu jen upravili. Bolelo to, ale stálo to za to. Některé kamarádky mě pomlouvají, že by na to nikdy nešly a podobně, ale já myslím, že pokud se to nepřežene a vypadá to přirozeně, není důvod si prsa nevylepšit. Na své silikony jsem pyšná a manžel je také spokojený. Nechtěla jsem mít už v pětatřiceti věšáky.

Zdraví vás čtenářka Petra z Kolína

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

______________

Milá Petro, děkuji ti za první vlaštovku k dnešnímu tématu, doufám, že přiletí i ostatní. Správně jsi napsala: pokud se to nepřežene, což ale spousta žen nevidí.

Děkuji za příspěvek a přeji hezký den

Saša

Téma dnešního dne 5. srpna 2011 zní: Plastické operace a zákroky

 • Byla jste na nějakém estetickém zákroku?
 • Šla byste dobrovolně i na větší plastickou operaci?
 • Pokud ano, na jakou?
 • Zdají se vám některé plastické požadavky žen přehnané? (z hlediska estetiky)
 • Nemyslíte, že toho silikonu je už přespříliš?
 • Zastáváte názor, že žena může být krásná i ve stáří?
 • Kdy naopak byste plastickou operaci určitě doporučila.
 • Máte vy sama nějaké zkušenosti?
 • Znáte někoho z okolí?
 • Jaký je prostě váš všeobecný názor na plastické operace a zákroky.
 • Kdy ano? Kdy ne?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek odměním knihou nakladatelství Ikar:

Změňte mozek, změňte život.

knihaa

 

Reklama