Takto krásně uzavřela svůj příspěvek pisatelka, která se podepsala jako Petra. Přečtěte si, jak prožívala své první lásky ona. Bylo to pestré :)

Dobrý den,
měla jsem tři lásky, Marek, Petr a René.

Marek blonďáček s modrýma očima,/pořád má blond a modré oči/ nyní úspěšný právník, to byla láska ještě před školkou až do 1.třídy.

Petr tmavovlasý, hnědooký, nejkrásnější kluk ze všech třetích tříd ZŠ, milovali jsme se ve škole v přírodě ve Vrbně pod Pradědem a opravdu  skoro všechny holky mi záviděly. Dlouho jsme se neviděli, ale pořád je hezký, pořád má tmavé vlasy a dokonce si vzpomněl, jak na chodníku  před školou bylo namalováno velké srdce a tam nápis Petr G. miluje Petru B. Oženil se, pořád jedna žena a jedno dítě.

René, vysoký, urostlý, modrooký, světlé kudrnaté vlasy, věk 18 let, úžasný, skvělý, jenže mně bylo 15, zamilovala jsem se asi nejvíc v životě, tak nějak opravdu, do dneška jej miluji. Narukoval na vojnu, na 2 roky, rodiče mi tenkrát nedovolili odjet ani na přísahu, takže jsem dostávala nádherné milostné i obyčejné dopisy, mám je schované ve skříni a občas, když je mi smutno, tak si je čtu a vůbec nevadí, že je to 30 let....

René je moje životní láska. Já jsem jeho životní láska, ale jak on říká nenaplněná. Píšeme si, občas telefonujeme, jednou za 2 - 3 roky se potkáme, bydlíme asi 150 km od sebe. Pokaždé se ptáme jeden druhého, jaké by to mohlo být, kdyby....Oba jsme zadaní, jeho žena mi byla velice podobná, teď nevím, no a já jsem si vybrala za muže taky urostlého, vysokého kudrnatého.. Pravda, můj manžel má vlasy, René už moc ne, ale co naděláme, čas je neúprosný.

Asi to tak mělo být, mám vzpomínky, které mi nikdo nevezme a takový ten pocit, že je někdo, kdo mně má rád, dokáže to napsat a říct.

Miluji Reného, protože je.
Petra

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

______________

Zajímavý příspěvek. Ale stejně, pokud bych byla s takovou velkou láskou stále v kontaktu, asi bych to nevydržela :).
Děkuji, že jste napsala a přeji krásný víkend.
Saša

Téma dnešního dne: První dětské lásky

  • Vzpomenete si ještě na svoji první dětskou lásku?
  • Byla ze školy, z ulice, z domu?
  • Trvala delší dobu nebo jen chvíli?
  • Potkala jste ji ještě i někdy v dospělosti?
  • A co první lásky vašich dětí?
  • Proběhly  v klidu?
  • Věděly jste o nich?
  • Svěřily se vám vaše děti?

Téma je to široké a krásné… předem děkuji za příspěvky

pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme malým dárkem: kosmetikou Avon / sprchovým gelem a tělovým mlékem
(to kdybyste potkaly nějakou tu lásku z dětství, abyste hezky voněly :)

gel

Reklama