erwe.jpgFoto: YouTube  / Petra Vychytilova

Na druhém videu už Petr a Eva vypadají o mnoho lépe. Aktuálně se obě cítí dobře a požádaly o kontrolní test. „V pondělí přijeli, udělali nám test a teď budeme čtyři až pět dní čekat na výsledek,“ svěřila se Eva. „Pakliže bude negativní, tak můžeme zažádat o druhý kontrolní test a po něm opět budeme čekat zhruba čtyři až pět dní na výsledek,“ doplňuje ve videu.
 
Petra naopak vypráví o tom, jak se po prvním videu její stav zhoršil, a musela si zavolat záchranku. V nemocnici zůstala tři dny. „Dali mi kapačku, z toho nejhoršího jsem se dostala. Převezli mě zpátky domů,“ říká. Ve zprávě si pak ještě přečetla, že ji postihlo další nemilé onemocnění, zánět močových cest a ledvin. Nyní už se cítí mnohem lépe, avšak aktuálně čeká, jak zaberou antibiotika na zánět močových cest. „Trošku se mi to ještě zkomplikovalo skrz tenhle problém,“ říká.
 
„Já mám slabší ledviny už od dětství a močový měchýř,“ dodává Petra s tím, že nemusí jít o komplikaci způsobenou koronavirem, ačkoliv se dočetla, že virus vyhledává často slabiny těla.
 
Jak probíhala jejich nemoc a další detaily se dozvíte ve videu.


 
 
 
 

Reklama