Single život jí nic neříká, touží po životě v páru. Má ale smůlu. Za celých osm let, co s muži randí, ještě nepotkala toho pravého. „Chodila jsem celkem už s dvanácti partnery, ale ani s jedním z nich to nedopadlo. Po nějakém čase se vždy ukázalo, že nám to neklape, každý chceme něco jiného,“ shrnuje svůj dosavadní neúspěch zahradnice Petra, která už začínala ztrácet naději. Jenže pak se při realizaci jedné ze zahrad seznámila s paní Alenou.

„Jen tak mezi řečí jsem se jí svěřila se svým trápením s láskou. A ona nedala jinak, než že mi udělá horoskop. Prý se tím zabývá už od mládí, má jakési certifikáty ze seminářů různě po světě, a má dobré výsledky. Pak mi vyprávěla, komu a jak kdy pomohla. I když to znělo úžasně, souhlasila jsem hlavně ze slušnosti. Ale co vyčetla z hvězd, to mě úplně uzemnilo,“ říká Petra.

Od astroložky se dověděla, že brzy skutečně potká toho pravého. Ovšem jen v tom případě, že se vyhne všem těm, kteří jí zkříží cestu, ale s nimiž by skutečně šťastná nikdy nebyla. Ten můj osudový muž má být zrozen ve znamení Býka s ascendentem ve Vodnáři. Jen s tím to prý nebude žádný kompromis a máme šanci prožít spolu celý život,“ popisuje svého ideálního muže s tím, že jí toho paní Alena řekla ještě mnohem víc.

„Přesně popsala ty muže, s nimiž jsem chodila doposud. Byli ve znameních, která se ke mně absolutně nehodila. Dokonale se trefila do jejich povah i třecích ploch, které vždy vedly k rozchodu,“ pokyvuje hlavou Petra, která ale pořád ještě trochu váhala, zda na radu své nové známé dát. Rozhodla se až ve chvíli, kdy si ji prověřila na Googlu.

„Našla jsem na ni v diskuzích tolik dobrých referencí, že nemám důvod jí nevěřit. Dala jsem si inzerát na seznamky, a když někoho potkám v běžném životě, rovnou se ptám na datum a čas jeho narození. Zní to asi šíleně, ale já už odmítám marnit čas s někým, kdo se ke mně nehodí,“ zařekla se Petra.

Čtěte také:

Reklama