Milé dámy, i Vy ženy dokážete ranit chlapeckou, mužskou duši nehezkým rozchodem.

Jí i mně bylo sladkých 16 let, oba sexuálně nezkušení a plní romantických ideálů o lásce, oba jsme věřili, že je to napořád. Na prázdniny jsem jel za babičkou na Slovensko. Před odjezdem jsem se chtěl ještě rozloučit s NÍ. Loučili jsme se vskutku dlouho. Slibovali lásku až za hrob a dohodli jsme se, že si budeme psát dopisy, aby nám to odloučení rychleji uteklo.

Po měsíci u babičky jsem se vrátil zpět domů. Obden jsem JÍ vzorně posílal zamilované dopisy plné básní. Pár jsem od NÍ také obdržel. Druhý den po příjezdu jsem jel za NÍ, ale ONA mě jen ignorovala. Otevřela dveře, viděla mě v nich a hezky hlučně zabouchla. Nechápal jsem, co se stalo. Ignorovala mě hodně dlouho a já přemýšlel proč. Má otázka byla zodpovězené půl roku po mém návratu. Mé milé začalo růst bříško. Asi proto mě ignorovala, věděla, že se mnou dítě určitě nečeká. A tak skončila moje první láska.

Následovalo několik seznámení a rozchodů. Můj poslední byl již před 8 lety s kolegyní. Asi po měsíci vztahu mi řekla, že je tak trochu vdaná. Tak trochu hodně jsem náš vztah ukončil.

Jeden kámoš mi pak řekl: "Jó hochu, až ty jednou s nějakou babou vydržíš dýl jak měsíc, tak s tou se oženíš."

Jednoho dne mě kámoška vytáhla do gay-clubu.... A dál už to znáte, protože Vám to ta moje drbna určitě už hezky detailně vypsala.

Petr006

Text nebyl redakcí upraven.

A nápovědu hledejte mezi dnešními novinkami :)

Dnešní téma: Rozchod!

Napište nám, cokoliv vás napadne na téma rozchody. Popište rozchody, kterými jste prošla, způsob, jakým se rozcházíte vy. Napište nám o nejoriginálnějším rozchodu, o kterém jste kdy slyšela.

Své příspěvky na téma ROZCHOD posílejte už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé e-maily budeme v průběhu dneška zveřejňovat a jednu z vás také odměníme. Tentokrát hrajeme o dárkový balíček čajů Pickwick se stylovým hrnečkem.

Reklama