Nejezdi opilý, nejezdi opilý, nejezdi opilý… To by mu lidé mohli říkat do nekonečna a nic by to nepomohlo. Komu? Petrovi Zvěřinovi. Toho totiž chytli policisté, jak řídí pod vlivem alkoholu. Nepomohlo mu ani že je neVyVolený. Zabavili mu řidičák a dál měl pokračovat po svých, ale to by nemohl být Petr z Václaváku, aby si do auta nenasedl znovu a nepokračoval v jízdě. Bohužel pro něj ho opět chytli policisté. Tentokrát už neměl na krku jízdu s alkoholem v krvi, ale i jízdu bez řidičského oprávnění.

 

Petr to sice popírá, ale pravda je taková, že teď nejenže si dlouho nezajezdí, ale také možná půjde do basy. Jako by mu tři měsíce ve vile nestačily. Každopádně, na babetu může zapomenout. S tou už nikam nepojede. Navíc mu sebrání řidičáku pěkně vlezlo do jeho profesního života. Vydělával si totiž tak, že objížděl autem diskotéky, kde moderoval. Bez řidičáku už je bude moci maximálně tak obíhat, ale co, pohyb na čerstvém vzduchu je zdravý. ;)

 

Řídila jste někdy auto bez řidičáku? A co pod vlivem alkoholického nápoje? Co byste udělala těm, kteří si opilí sednou za volant?

Reklama