Muzikant, moderátor a herec Petr Vondráček (32) miluje podzim. V tomto ročním období se prý cítí naprosto skvěle. Navíc své nervy i slabost pro alkohol má prý už zcela pod kontrolou. Jak potvrzují jeho přátelé, současná partnerka Barbora Janatová (27) už nemusí – tak jako kdysi herečka Kateřina Hrachovcová – hledat svého milého v noci po hospodách a tahat ho domů.

„Fakt mám podzim moc rád. Na rozdíl od mnoha jiných lidí v tomto období netrpím žádnými depresemi, dokonce bych svůj současný stav nazval podzimním optimismem,“ řekl Vondráček.

A dodal, že to má vlastně v náplni práce, protože už svým zevnějškem je předurčen k tomu být kladným hrdinou.

Toho si nyní zahraje i v pražském Divadle Broadway v novém muzikálu Adéla ještě nevečeřela.

„S chutí jsem přijal roli detektiva Nicka Cartera, kterého si ve filmu zahrál nepřekonatelný Michal Dočolomanský. Já jsem si vždycky přál být detektivem, ale nějak mi to prostě nevyšlo. Když jsme si kamarády hráli na policajty a lupiče, byl jsem vždycky ten hodný policajt. Tak se mi to konečně splní i na jevišti,“ říká Petr s úsměvem.

Vždy elegantní muž si nemůže stěžovat na nepřízeň žen. Má spousty obdivovatelek. „Moje přítelkyně to zvládá. Líbím se především zralým dámám, možná, že je přitahuje i to, že jsem svobodný. Myslím ale, že můj čas brzy nastane,“ konstatoval Vondráček dost tajuplně. Tak zvaná Kristova léta jsou podle Petra totiž ideální věk muže pro vstup do manželství, takže se nad tím hodlá vážně zamyslet.

Reklama