Hned po prvním odvysílání soutěže Nic než pravda tu máme aféru. Nejde ale o aféru, která by postihla některého ze soutěžících, aféra se týká samotného moderátora Petra Šišky.

Charismatický Petr Šiška byl externím spolupracovníkem České televize – Televizního studia Ostrava. Zde moderoval pořad Dobré ráno z Moravy a Slezska. Od září měl, s chystanou změnou konceptu pořadu, získat více prostoru, jenže: „Petr Šiška nebude moderátorem pořadu Dobré ráno. Důvodem je jeho účinkování v pořadu Prima TV Nic než pravda. Vzhledem k tomu, že se jedná „bulvární typ“ pořadu, nechce Česká televize, aby byl její pořad prostřednictvím moderátora s podobnými projekty spojován,“ vysvětlil tiskový mluvčí ČT Ladislav Šticha.

V ČT přitom panuje i jistá lítost. „Česká televize musí vyjádřit své zklamání,“ dodává Ladisla Šticha, „že je nucena ukončit spolupráci s perspektivním moderátorem u pořadu, který má diváky naladit do nového dne. Nepovažovali bychom za šťastné spojení dvou zcela odlišných pořadů jedním protagonistou.“

Líbil se vám Petr Šiška spíše jako moderátor Dobrého rána, nebo vám sedí víc v roli moderátora pořadu Nic než pravda?

Reklama