Adriana ukončila svůj vztah poté, co ona i její bývalý partner odešli studovat na rozdílné vysoké školy. Adriana směřovala svůj studentský i následný profesní život do Prahy, zatímco on chtěl zůstat na Moravě. Myslela, že Praha ji poskytne také dostatečný výběr, co se týče partnerů, ale opak byl pravdou. Za celé 4 roky si zde přítele nenašla. Kamarádky jí proto poradily seznamku.

K takovým věcem, jako je seznamka, jsem byla spíš skeptická. Myslela jsem, že na pořádného kluka se tam narazit prostě nedá. I kamarádky mi často vyprávěly o tom, jak se z jejich rande nakonec vyklubala katastrofa, protože onen kluk buď nechtěl zaplatit, nevypadal jako na fotce anebo mu šlo jen o jedno. Co jsem se ale před čtyřmi lety rozešla s ex, jsem single a přestává mě to bavit.

6462146f58533obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Kamarádky Adrianě pomohly založit profil a pak už se společně prodíraly profily Adrianiných potenciálních nápadníků. Ze všech nakonec vybraly jeden. „Mám takový dar, že už z fotky dokážu poznat, jaký ten kluk asi bude. Nafoukané jedince jsem proto rovnou vyřazovala. Pak jsme ale s holkami narazily na jednoho celkem pěkného kluka, který měl fotce místo činky psa a který studoval podobně zaměřený obor. Hned jsem si pomyslela, že budeme mít o čem mluvit, protože zvířata miluju a škola je teď mou hlavní životní náplní. Nechtěla jsem na nic čekat, a tak jsem mu po oznámení shody napsala.“

Petr byl z Adriany úplně nadšený. Navíc mu také imponovalo, že se Adriana rozhodla napsat jako první, prý se to u holek moc často nevídá. Pár dní si tedy psali a pak ji Petr pozval na rande. „V den rande za mnou přišly moje kámošky, aby mi byly psychickou oporou a aby mi pomohly vybrat, co na sebe. Když už jsem byla náležitě připravená, stouply jsme si k oknu (mám pronajatý byt v 5. patře) a sledovaly, kdo se objeví u našeho paneláku. Dlouho tudy nikdo neprošel ani neprojel až se najednou ze zatáčky vyřítil modrý oprýskaný trabant. Holky se hned rozesmály, že by to byl gól, kdyby to byl Petr. Já jsem se nesmála, protože jsem měla divné tušení, že to tak bude. Vystoupil z něj mladý kluk a já ho podle fotek hned poznala. Vzápětí mi taky přišla zpráva „Jsem tu“. Zpanikařila jsem, nechtěla jsem, aby mě holky viděly nastupovat do tohohle auta. To bych měla na talíři ještě měsíc. Odehnala jsem je tedy od okna a řekla jim, že mi Petr poslal zprávu, že prý to dnes nestihne. Nevím, jak dlouho tam ten chudák čekal, ale už se neozval,“ uzavírá Adriana s tím, že ji to dnes mrzí. 

Zdroj info: Respondentka Adriana

Čtěte také: