Herec a bavič Petr Novotný loni v říjnu utrpěl na pražském ruzyňském letišti mozkovou příhodu a nebylo jasné, že se z toho dostane. I silou vůle se Novotný, který po mrtvici ochrnul, nedokázal pohnout rukou ani mluvit, z nejhoršího dostal. Je zpět ve formě, i když má problém s mluvením, přesto opět hraje a je plný života.

„Všechno jde pomalu, ale lepší se to. Mám problém s mluvením, nenacházím slova, ale opravdu se to zlepšuje,“ prozradil Novotný, kterého jsme potkali na poslední klapce filmu Modelky s.r.o. „Co mám říct, to se naučím. V tom problém nebyl,“ upřesnil Novotný, který se ve filmu potkává například s Reginou Rázlovou, která se k herectví vrací po sedmnácti letech. I když na tom zdravotně není nejlépe, trpí roztroušenou sklerózou, herectví je zase jejím životem. „Nabíjí mě to, je tu hrozně fajn parta,“ upřesnila Rázlová.

holka

Modelkami se ve filmu stanou moderátorka zpráv na TV Barrandov Tereza Jemelíková nebo moderátorka Nikol Moravcová a finalistka České Miss Kateřina Votavová. Ta při posledním natáčecím dni dostala nejodvážnější model. Pod šaty neměla kalhotky. Celý den tak musela kontrolovat, aby neukázala více než je zdrávo.

holk

zdroj foto: Bubbleology

Reklama