Bavič Petr Novotný, který se pro mnohé páry stal vzorem, jak brát manželství s humorem, je čerstvý šedesátník. Přestože si na alkohol příliš nepotrpí, dal si doma s rodinou sklenku šampaňského. Tím ale oslavy nekončí.

„Já tu svou šedesátku moc neprožívám," přiznal se bavič a moderátor, který už se několik let snaží zhubnout, jak mu doporučují lékaři. Daří se to však jen částečně a hlavně dočasně. Při posledním soupeření v hubnutí se synem Pavlem, v televizním pořadu Jste to, co jíte, skončil jako poražený a zhubl o osm kilo. Jubileum však pro Petra Novotného není příležitostí k tomu, aby si dával do budoucna nějaká předsevzetí.
Můj problém je, že rád dobře jím a nerad cvičím," přiznává Petr Novotný. Do budoucna ví, že v hubnutí musí pokračovat, nyní si však nechce kazit ani další pokračování oslav, ani dovolenou, která ho zanedlouho čeká na jeho milované Krétě.
Už se tam se ženou moc těšíme," říká. Výjimečně tam jedeme úplně sami, ne se skupinou turistů jako obvykle, tak si to určitě skvěle užijeme."
Reklama