Ne vždy se všechno podaří, ale když člověk vytrvá, je odměněn. A to se stalo rockeru Petru Jandovi a jeho manželce Alici. Po několika neúspěšných pokusech o početí dítěte mají oba důvod k radosti. Lékařka jim ve čtvrtek definitivně potvrdila, že budou mít rodinu, a současně Alici předala těhotenskou legitimaci.

Jsem v jiném stavu už čtvrtý měsíc a to, co bylo ještě před pár dny ne úplně jisté, už je pravda. Budeme mít s Petrem potomka a bude to syn!" pochlubila se Korzu šťastná nastávající maminka.

Pro Petra není rodičovský stav žádnou novinkou. Z předchozích dvou manželství má dcery Martu (34) a Elišku (16). Měl i syna Petra, ale ten bohužel zemřel na zhoubný nádor. Na dítě se rocker s Alicí těší, jako by mělo být prvorozené, a navíc září štěstím, že to bude kluk.

Alice Jandová má i fotografii svého rodícího se mrňouska, ale ukázat ji odmítá.

Je to moje a Petrovo dítě. Nechci, aby se ta fotka stala veřejnou záležitostí. A že to bude kluk, to je podle lékařky téměř stoprocentní tutovka. Už máme pro něj i jméno. Bude to Matyáš Petr Janda a narodí se 4. srpna v porodnici v Podolí," dodává Alice Jandová.
 
 
Reklama