Ode dne narození vašeho dítěte můžete pozorovat, jak roste a objevuje svět. Každý den je tak zvláštní a speciální, když sledujete, jak malé dítě dělá pokroky a přijímá každodení výzvy. Dětské smysly vnímají dotek mnohem silněji než dospělí, a když děti objevují svůj svět, prožívají tyto zkušenosti daleko intenzivněji. To je také důvod, proč odborníci Pampers vyvinuli nové Pampers Premium Care - ultra tenké a absorpční plenky, které poskytují dětské náročné pokožce pětihvězdičkovou ochranu a vašemu dítěti pak skutečně pětihvězdičký zážitek.

S použitím všech smyslů dítě zkoumá svůj svět pomocí batolení a lezení. Vše je pro ně zcela nové a fascinující. Navíc, každá zkušenost je pro dítě mnohem zásadnější než pro dospělé, protože dětské vnímání je mnohem intenzivnější. Dětské smysly v prvních letech života jsou obzvláště citlivé na prostředí, ve kterém se nachází. Zcela vyvinutá není ještě ani ochrana pokožky, o to více je dětská pokožka citlivější vůči vnějším dráždivým vlivům. To je také důvod, proč vyžaduje mimořádnou pozornost. Péče o dětskou pokožku je tedy jedním ze způsobů, kterým mohou maminky zajistit pro své děti to nejlepší a pomoci jim ke zdravému a šťastnému vývoji.

Dětská moč a stolice se soustřeďují většinu dne a noci na malém prostoru a proto je nezbytné, aby plenka co nejvíce absorbovala a rychle odváděla dráždivé tekutiny od pokožky, čímž lze zabránit jejímu podráždění. Ještě lepší je, když jsou dobré absobrční vlastnosti kombinovány s hebkostí, pružností a prodyšností, což předchází vzniku nadměrné vlhkosti a tření. Výběrem kvalitní plenky, která nabízí vysoce kvalitní ochranu pokožky, pomáhají maminky dětem získat zkušenosti z okolního světa a také s okolím komunikovat, maminky zase navazují kontakt s dítětem prostřednictvím doteků. Odborníci v Pampers dobře rozumějí potřebám citlivé dětské pokožky a vědí, že zdravá pokožka je nesmírně důležitá pro zdravý vývoj dítěte. Proto vyvinuly nové plenky Pampers Premium Care, které nabízejí pětihvězdičkovou ochranu pro nejnáročnější pokožku na světě: pokožku vašeho dítěte.

Přibližně dvacet let probíhají odborné spory, zda jsou pro dětskou pokožku vhodnější látkové či jednorázové plenky. Podle MUDr. Štěpánky Čapkové z dětského kožního oddělení FN Motol se v současnosti odborná veřejnost shoduje v názoru, že technologie výroby jednorázových plen velmi pokročila a vše proto hovoří v jejich prospěch.

Pětihvězdičková ochrana Pampers Premium Care

pampersPlenky Pampers Premium Care nabízí nejlepší pětihvězdičkovou ochranu pro pokožku, která je velmi citlivá na všechny okolní vlivy. Díky technologii Dry Max jsou plenky Pampers Premium Care ultra tenké. Je klinicky prokázáno, že Dry Max udržuje pokožku vašeho děťátka v suchu až 12 hodin, zatímco povrchová vrstva s většími otvory u plenek velikosti 1 - 3 pomáhá rychle absorbovat moč a řídkou dětskou stolici.

Plenky Pampers Premium Care zajišťují dokonalou péči, a to i díky prodyšné vnější povrchové vrstvě, která je použitá u všech velikostí a umožňuje proudění vzduchu k pokožce. Plenky Pampers Premium Care obsahují i jedinečné pleťové mléko s obsahem aloe pro ještě lepší ochranu. A navíc jsou nové plenky ultra tenké, aniž by se snížila jejich funkčnost. Plenky Pampers Premium Care navíc úžasně sedí, protože se přirozeně přizpůsobí dětskému pohybu a zároveň poskytují výjimečnou ochranu proti protečení. Plenky velikosti 1 - 2 mají překrývající se zapínací pásky a plenky velikosti 1 - 5 mají pružné upínací pásky po stranách. Jsou ultra pohodlné, protože jsou vyrobené z bavlněného materiálu pro jemnou a náročnou pokožku.

A jak před přebalením očistit dětskou pokožku od zbytků moči či stolice? Podle doktorky Čapkové je vhodné omezení nadměrného mytí, odborníci doporučují použití vlhkých čistících ubrousků. Při péči o dětskou pokožku plenky Pampers Premium Care vhodně doplňují čisticí ubrousky Pampers Sensitive, které nejen jemně čistí, ale také pomáhají vyvážit dráždivý účinek moči a stolice na dětské pokožce. Obsahují unikátní tělové mléko, které pomáhá obnovovat přirozenou rovnováhu pH dětské pokožky dvakrát rychleji než vata a voda. Výsledkem jsou láskyplné chvilky i během přebalování - které navíc umožňují předávat ještě více lásky prostřednictvím doteků.

Plenky Pampers Premium Care a dětské čisticí ubrousky Pampers Sensitive pomáhají při zajištění pětihvězdičkové ochrany pro náročnou dětskou pokožku. Plenky Pampers Premium Care jsou k dostání v široké malobchodní síti za doporučenou cenu 329 Kč, ceny se mohou v jednotlivých prodejnách lišit.

Reklama