Slovenský zpěvák a nyní i vážený fotograf Peter Nagy (49) dělí ženy na kabriolety" a teréňáky". Kabriolet je žena na víkend a na obdiv. Žena teréňák je spolehlivá partnerka pro život, která svého milovaného nikdy nenechá v bryndě.

Přednost Peter rozhodně dává ženám teréňákům. Takové ženy rád fotografuje a ony k němu často a rády přicházejí do ateliéru. Mám své internetové stránky, na kterých se mi dívky samy hlásí. Mě zajímá především virtuální krása. Rád fotím exotické ženy a atypické baby. Miluji každodenní krásu, tedy takovou lásku na druhý pohled. Zkrátka ženy, o kterých si hned na ulici neřeknete, jak jsou krásné. Ale do kterých se později zamilujete na celý život," prozradil Korzu Peter Nagy.

Aby nějakou ženu vyfotil, musí mít pro něj charisma, šarm a také schopnost být komunikativní. Na focení odmítá dívky prvoplánové, které používají nejrůznější šidítka, aby muže přilákaly. Jak zpěvák vysvětluje, prvoplánovými ženami míní ty s výrazným make-upem, tetováním či dlouhými nalakovanými nehty.

Dívka si make-upem nastavuje svou krásu. Umění být ženou je v komunikaci. Ona by pro muže měla být hlavně partnerkou, a nejen erotickým objektem," zamýšlí se prešovský rodák. O své partnerce ale hovořit odmítá. Jak míní, dobrá pověst ženy závisí na mlčenlivosti několika mužů.
 
Drahý fotoaparát jako vhodný prostředek pro seznámení Nagy nedoporučuje. Muž s foťákem na krku a s krásnou dívkou před objektivem se prý vždycky popálí. On sám, jak tvrdí, takhle ženu nikdy nesbalil. Je přesvědčen, že když se ženě začne nadbíhat, ona toho brzy zneužije a je na koni.

Když prokážete ženě úctu, je to skvělé. Každá trpí nedostatkem mužské úcty. Já se k ženě vždy chovám uctivě a myslím, že se mi to už vícekrát vyplatilo. I když - žena na koni, to je zajímavá představa," přiznává Nagy. Před časem si Peter pořídil sportovní auto Porsche Cayman. Ale odmítá, že by v luxusním bouráku naháněl ženské. Já nejsem snob a svým autem se nechlubím. Vozím se v něm, když je pěkně a jen pro svoje uspokojení," tvrdí Nagy.

Zakladatel skupiny Indigo a Zlatý slavík roku z 1985 letos oslavuje 25. výročí na scéně. Právě pracuje na novém dvojalbu, které bude obsahovat akustické nahrávky největších hitů a také zcela nové písničky.
 
Reklama