Máte svého vyvoleného, milujete ho a uvažujete o založení rodiny? Přemýšlíte, zda bude dobrý otec? Není nic lepšího než si ho trochu otestovat. Americký časopis Vogue přináší pár tipů, podle kterých prý poznáte, že je to ten pravý. No uvidíme. :)

táta

1. Zvládá být pod tlakem
Ztrácíte občas hlavu, nezvládáte stres a nepříjemné situace? A on má naopak vše pod kontrolou? To je dobrá zpráva! Určitě dokáže sám skvěle zvládnout situaci, kdy musí současně utišit křičící dítě a přebalit ho. Bude vám tou správnou oporou!

2. Nebere život příliš vážně
Umí vás rozesmát, když jste v koncích? Baví ho koukat na seriál Simpsonovi? Tak toho vám bude každá kamarádka závidět. „Má v sobě kus dítěte a přitom se umí zachovat ve správnou chvíli jako muž. To znamená, že bude určitě veselý táta, který si s vašim dítětem bude umět hrát a zabavit ho,“ míní Suzanne Wedingová.

3. Měl/má psa
Zvíře představuje určitý závazek, a pokud měl, nebo stále vlastní váš partner čtyřnohého mazlíčka, lze to brát zaznamení, že bude dobrým tátou. Nebojí se zodpovědnosti. Domácí mazlíček se přeciejen musí vychovávat, venčit a hlídat... A podobné je to i s dětmi!

4. Není sobec
Občas vás sám vyzve, aby jste si vyrazila s přáteli na nějakou dobrou snídani nebo na večeři? No tak utíkejte! Vycítí, když si potřebujete dobít baterky, a přeje si, abyste byla šťastná. Buďte ráda. Máte doma klenot! Takhle vás bude určitě opečovávat, i když budete mít miminko.

5. Chce být dobrý táta
Sám začíná mluvit o dítěti a má ambice být dobrým tátou. Nezáleží na tom, jestli má nějakou zkušenost s dětmi, a zda někdy držel dítě v ruce... důležité je, že chce mít dítě s vámi. No není to prima? :)

Reklama