Velké procento žen přiznává, že někdy předstíraly orgasmus. Alespoň jednou v životě, často ale s mnohem větší frekvencí. Co je k tomu vede? Pět různých žen, pět různých scénářů.

orgasm

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Dita (36): Občas chci ukončit utrpení

Předstírání orgasmu není moje parketa, naštěstí mi bývá dopřáván. I když musím přiznat, že už jsem ho taky párkrát zahrála. Rozhodně ale ne pro blaho partnera, to spíš kvůli sobě. Možná se i vám někdy stalo, že se sex nekonečně vlekl. Někteří chlapi si zkrátka myslí, že čím je milování delší, tím je i lepší. Co si budeme nalhávat, není tomu tak. A právě proto jsem už párkrát přistoupila k předstírání orgasmu. Jednoduše proto, aby už byl utrpení konec, protože opravdové vyvrcholení bylo v té chvíli v nedohlednu, a já druhý den ještě potřebovala chodit.

Bára (41): Nechci si připadat méněcenná

Orgasmus bohužel předstírám celý život. Nikdy se mi totiž s mužem nepodařilo dojít až na vrchol. Při sebeuspokojování, to ano. Ale při normálním sexu ani omylem. A proč to finguju? Připadala bych si méněcenná. Který chlap by taky chtěl ženskou, kterou nikdy v životě neuspokojí? Sex jako takový mě baví, orgasmus si pak udělám sama, tak v tom nevidím žádný problém. A spokojenost je na obou stranách.

Kateřina (27): Bála jsem se, že ho ztratím

S Martinem jsem už půl roku a od té doby mě skutečně uspokojil jen dvakrát. On si ale myslí, že s ním mám orgasmus pokaždé. Jak je to možné? Na začátku vztahu se vychvaloval, jak je úžasný milenec, a jak mu záleží především na blahu jeho partnerky. Prý se mu ještě nestalo, že by se s ním nějaká neudělala. No, jenže skutečnost byla jiná. Nebo jsme prostě jen zpočátku vztahu nebyli v posteli kompatibilní. A já udělala tu blbost, že jsem to z obavy, abych ho neztratila, zahrála. A pak znovu a znovu. Teď jsem v začarovaném kruhu nucených hereckých výkonů. Přiznat se a začít od začátku? Do toho se mi nechce. Přestat předstírat a najednou být bez orgasmu? To by se asi hodně divil a nevěděla bych, jak to vysvětlit. No jo, chybami se člověk učí!

Zdena (23): Je mi jich líto

Okolí o mně prohlašuje, že jsem až moc velký dobrák. Mají pravdu. A projevuje se to i v posteli, kde si celkem často zavzdychám naprázdno. Že to nechápete? Mně je těch chlapů, kteří mě zrovna nedokáží uspokojit, ale přitom se tak snaží, prostě líto. Vidím na nich, jak moc by chtěli vidět v mé tváři ten spokojený výraz. A tak jim to dopřeju. Není nic snazšího.

Eliška (30): Chci být dokonalá milenka

Která žena se skutečně udělá úplně při každém sexu? Tu bych chtěla poznat! Jenže muži jsou natolik zblblí z porna, že to považují za standard. Už jim ale nedochází, že tam herečky vzrušení a orgasmy jen předstírají. Když to tak není i ve skutečném životě, považují onu ženu za nemehlo. Jenže já si zakládám na pověsti dobré milenky! A tak když mi zrovna nejde udělat se, alespoň to předstírám. Vlastně bych i řekla, že to považuji za součást dobrého sexu, když není jiného zbytí. Patří to zkrátka k umění uspokojit muže.

Čtěte také:

Reklama