My, ženy jsme s kabelkami většinou srostlé a neuděláme bez nich ani ránu. Není se také čemu divit, vždyť jsou naší KPZtkou - kabelkou poslední záchrany. Ukrývají v sobě doslova poklady nutné k přežití. Právě proto se teď zaměříme na to, co by taková správná „kápezetka“ měla obsahovat.

Tampony

Jistě se shodneme, že intimní potřeby, jsou prostě nutnost, která musí být na prvním místě. Dámské dny nás někdy mohou opravdu zaskočit a přijít nečekány, nezvány, proto je dobré mít tampony neustále u sebe. Tampony o.b.® se přizpůsobí vašemu tělu a poskytují spolehlivou ochranu po celý den i noc.

sd
Tampony o.b.® ProComfort™ Night Normal,

Něco na rty

Péči o rty bychom rozhodně neměly podceňovat. Balzám na rty Labello Pearly Shine s výtažky z perel a hedvábí zkrášlí rty perleťovým leskem a zanechá je jemné a hebké. Dlouhodobě rty hydratuje a pečuje o ně.

sd

Balzám na rty Pearly Shine, Labello, 62,90 Kč

Korektor

Nepostradatelnou věcí je rozhodně korektor. Toto skvělé duo spolehlivě zakryje nedokonalosti pleti a tmavé kruhy pod očima.

sd

Korektor camouflage, essence, 74,90 Kč

Deodorant

Další neodmyslitelná součást kabelky. Pokud milé dámy ještě nemáte deodorant ve své výzbroji, rychle to napravte. Co na tom, že už není léto. Nikdy nevíte, kdy se zapotíte při pohledu na sexy kolegu.

sd

Kuličkový antiperspirant Pearl & Beauty, NIVEA, 87,90 Kč

Parfém

Dáma bez parfému? Neexistuje! Kvalitní a smyslná vůně musí být v každé kabelce, přesto prostě vlak nejede.

ds
Floral Touch Eau de Toilette, Sephora, 1290 Kč/50 ml

Výčet věcí, které bychom neustále měly mít u sebe je však mnohem delší, zmínit můžeme:

  • Řasenku, pudr
  • Hřeben
  • Prášek na bolest hlavy
  • Intimní ubrousky a papírové kapesníky
  • Žvýkačky
  • Pepřák
  • A samozřejmě klíče, paněženku a mobil

Čtěte také:

Reklama