Francouzka.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

  • Méně je více, alespoň co se týče oblékání. Nemusíte mít plný šatník. Stačí vám mít ve skříni pár nadčasových kousků, do kterých ovšem investujete. Vsaďte na kvalitní materiály, které si udrží svůj tvar a budou vypadat luxusně i po mnoha vypráních. Dále také sahejte spíše po neutrálních barvách. Francouzky se nejčastěji oblékají do odstínů modré, šedé, černé nebo bílé. Můžete si také všimnout, že Francouzky málokdy kombinují více, nežli dvě barvy naráz (modré džíny se nepočítají).

  • Stejná rada by se dala použít také v případě make-upu. Francouzky jsou pověstné svými sytými červenými rty a při líčení si mohou také více zvýraznit oči, ovšem tam do končí. Jejich make-up rozhodně nepůsobí jako maska. Proto se zkuste spíše zaměřit na pečlivé čištění a hydratování pleti tak, aby vypadala co nejlépe sama o sobě.
  • Doplňky se nemusí týkat jen kabelek, případně šperků. Velkou službu svému outfitu uděláte tím, že si kolem krku uvážete jemný hedvábný šátek v tlumené barvě. Přidáte tím kapku elegance jinak nonšalantnímu outfitu.
  • Barety jsou velké téma. Spousta lidí by si je ráda pořídila (především jestliže plánuje výlet do Paříže), ovšem mají strach z toho, že je nebudou umět správně nosit. Na baretu je však výhodné to, že se dá nosit na více způsobů, stačí jen přijít na to, který vám nejvíce sedí.

  • Sportovní oblečení si nechejte do posilovny. V Paříži v podstatě nikdy nespatříte někoho, kdo by se po ulicích promenádoval ve sportovních legínách, tílku a teniskách.

Zdroj info: gabriellearrudaleoncechenalouiinfrance, youtube kanál/Aliceinparis, instagram@elodieromy

Reklama