Každá z nás to jistě zná... Máte za sebou náročný den, nic vás netěší více, než představa, jak konečně ulehnete do postele a budete spát až do rána. Pokud i vy máte takový den, tak právě pro vás zde máme zaručené tipy, jak si užít ničím nerušený spánek. Pojďte si společně s námi udělat malý rituál ke sladkému snění.

Horká koupel

lush

sdNení nic příjemnějšího než si dát po hodně těžkém dni vanu plnou voňavé pěny. Ta dokáže navodit našemu tělu velmi příjemnou relaxaci a vy tak můžete konečně vypnout. My doporučujeme do koupele přidat Magic Wand - koupelovou pěnu od Lushe. S tou si svou chvilku odpočinku užijete na maximum. Tato „dobrůtka“ je pro víly všeho věku. Zamávejte ve vaně svou kouzelnou hůlkou a vyčarujte oblaka sladce voňavé pěny. Kouzelná hůlka vydrží až na deset bublinkových koupelí.
Lush, 245 Kč

 

Intimní hygiena

ob

Zapomínat bychom neměly ani na intimní hygienu. Zvláště pak, pokud máte své dny. Všechny moc dobře víme, jak nás umí potrápit. Společnost o.b. přišla s novinkou - tampony o.b.® ProComfort™ Night. Ty poskytují spolehlivou ochranu díky ochranným křidélkům SilkTouch™, která se jemně rozvinou a přizpůsobí vašemu tělu. O.b.® ProComfort™ Night poskytují spolehlivou ochranu po celou noc. Můžete klidně spát s vědomím, že ráno budete čistá a svěží!

Péče o tělo

sdNeodmyslielnou součástí večerního rituálu by měla být i péče o celé tělo, nejen o obličej. Pokud na své pokožce nesnesete tělové mléko, vyzkoušejte olej. Například tělový a masážní olej uvolnění, který vidíte na obrázku. Citrusová vůně doplněná skořicí navodí pocit harmonie a uvolnění. Používat ho můžete jako pěstící tělový olej pro každodenní péči o pokožku celého těla po koupeli nebo jako přípravek pro profesionální či domácí masáž.
Nobilis Tilia, 364 Kč/200ml

 

 

Pleťová maska

sdPo aplikaci této noční masky s výtažkem z lotosového květu, který je znám svými hydratačními a relaxačními vlastnostmi, bude vaše pleť po probuzení dokonale svěží a vyživená. Ráno je pokožka připravená na další nový den. Maska se nanáší na dokonale vyčištěnou pleť, která by měla být každodenní večerní rutinou.
Sephora, 95 Kč

Stop popraskaným a nehezkým rukám

sdAni na své ruce před ulehnutím nezapomínejte. Ty bývají často opomíjeny a je to špatně. Po celém dni si i ony zaslouží náležitou péči. Rosewater Hand Therapy krém na ruce vyhrál v soutěži o nejlepší kosmetický přípravek na ruce. Obsahuje bambucké máslo, které zanechá ruce hedvábně jemné. Delikátní směs růže a zelených listů vaše ruce nádherně provoní.
Crabtree & Evelyn, 450 Kč

 

 

 

 

Čtěte také:

Reklama