Říkáte, že ještě není podzim? Že dny jsou teplé a stromy nežloutnou? Já vím, nechceme to připustit, ale nic naplat, je tu září. Děti jdou do školy, vlaštovky se houfují a v páskových sandálech nás už po ránu zebou palce. Co se dá dělat, léto nám stárne a jde do babího. Za chvíli odložíme letní věci do skříně... a vytáhneme je tak za tři čtvrtě roku. Je vám to líto? Zrovna jste si ve slevách koupila nové šaty, šifonový top nebo pastelově růžové džíny a chcete si je nějaký čásek ještě užít? Nebo jste je nosila na dovolené a vyvolávají ve vás krásné vzpomínky?

Mám pro vás pár tipů, jak pomocí doplňků změnit letní hitovky na podzimní eleganci, ve které můžete vyrazit i do práce.

Šaty bez ramínek

fff

V podobných koktejlkách jste musela být královnou letní párty pod širým nebem. S takovými doplňky v nich můžete jít klidně i do práce.

Hedvábný top

top

Chladivý hedvábný top vypadal tak sexy k vyšisovaným džínám... Tak proč si ho ještě dál neužívat? Zkuste ho zkombinovat se strohým kostýmkem a uvidíte, jak báječně ho oživí.

Růžové džíny

ggg

Pastelové a bílé džíny byly letos hitem. Také jste si nějaké pořídila? S ladícími doplňky v nich můžete plout celé babí léto. A když bude pošmourno, takové oblečení vám dodá alespoň trochu optimismu.

Vzdušné minišaty

kkk

Máte doma něco podobného? Z rozverných minišatů se docela jednoduše může stát decentní tunika, kterou užijte ještě dlouho poté, co nám dá léto vale.

Květované letní šaty

fff

V létě s žabkami a slaměným kloboukem, na podzim s tenkým rolákem, neprůhlednými punčochami a kozačkami.

Vyzkoušíte podobné kombinace? Nosíte letní věci, i když fouká ze strnišť? Čeho se po létě nerada vzdáváte? Která varianta se vám zdá nejlepší a která nejhorší?

Reklama