Denisa Pfauserová

Úplně čerstvou maminkou je od minulého týdne filmová princezna Denisa Pfauserová. Kromě pohádky Řachanda si ale zahrála také v několika českých seriálech. Společně s partnerem Martinem Kučerou vybrali pro svou holčičku krásné, ale neobvyklé a exoticky působící jméno Naila. Nyní je již herečka společně s holčičkou z porodnice doma a užívají si první společné okamžiky jakožto tříčlenná rodina.

Denisa-Pfaserova.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Jenovéfa Boková

Novopečenou maminkou se stala také profesionální houslistka a jedna z nejkrásnějších českých hereček Jenovéfa Boková. S partnerem Adamem Kolářem přivítali na světě holčičku již v březnu, jméno dcerky ale herečka svým fanouškům zatím neprozradila. A ačkoli je holčička Jenovéfy a Adama zatím jedináčkem, společnost jí mohou dělat například děti od tetičky Kristýny Bokové.

Jenovefa-Bokova.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Nikol Švantnerová

Nikol je česká modelka a Miss pro rok 2015. S modelingem ovšem začala jako třináctiletá a v šestnácti letech už stála na módním mole v Hongkongu, kde se konala přehlídka značek Dior a Dolce & Gabbana. Modelka své těhotenství odhalila na Instagramu v září minulého roku. Sedmnáctého března pak přišla na svět holčička Mia. Tatínkem holčičky je modelčin partner Ondřej Antoš.

Eva Čerešňáková

Holčička s krásným českým jménem se narodila také manažerce a bývalé modelce, která se stala v roce 2007 první českou vicemiss. Nyní se ale Eva zaměřuje spíše na koučing, mentoring a moderování. Se svým snoubencem vybrali pro holčičku jméno Anička. Pro Super.cz bývalá modelka uvedla, že jméno, které vybrali, se jim líbí zejména proto, že je jednoduché, mezinárodní a přitom krásně české. 

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová je česká modelka, moderátorka a příležitostně i herečka. Mimo to se věnuje také charitě. Narodila se do rodiny herečky a režiséra, čímž byla pro svou kariéru možná předurčena. První syn Kryšpín se narodil modelce a hráči amerického fotbalu Miroslavu Dopitovi v roce 2011. Poté se Agáta provdala za herce a hudebníka Jakuba Prachaře. Z tohoto manželství vzešla dcera Mia. Tento rok se pak Agáta stala trojnásobnou maminkou, když se jí v dubnu tohoto roku narodila dcera Rozárka. Tatínkem malé Rozárky je všem známý Jaromír Soukup.

Hanychova.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Zdroj info: wikipedie, zeny.iprimatn.novaidnessuper

Reklama