Je to jednoduché – stačí být klientem OZP a získat klienta nového. A oba se mohou těšit na bonus 500 korun. A za každého dalšího klienta na další. A nový klient může začít přivádět zase nové klienty.

Už teď má OZP na 670 tisíc spokojených pojištěnců a je tak druhou největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou v Česku.

 

Pobočky a expozitury OZP najdete v Praze, v Brně, Ostravě, Opavě, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Plzni, Berouně, Liberci, Sezimově Ústí, Zlíně, Jihlavě, Olomouci, Karlových Varech, Žďáru nad Sázavou a Pardubicích.

 

OZP pojišťovnou zcela otevřenou, jejímž pojištěncem se může stát každý, kdo splňuje zákonné podmínky - tedy jak kterýkoli občan České republiky, tak i kterýkoli zahraniční pracovník firmy s trvalým sídlem na území České republiky - a všichni jsou v řadách klientů vítáni.

 

 

Svou dobrou pověst mezi zdravotnickou veřejností si OZP trvale zabezpečuje včasnou úhradou všech svých závazků. Pro veřejnost je pak atraktivní zejména tím, že nabízí široké spektrum služeb a vysokou kvalitu, profesionalitu a spolehlivost, s jakou jsou tyto služby poskytovány v optimální síti smluvních špičkových zdravotnických zařízení.

 

Jako nedílná součást českého zdravotního pojišťovnictví nabízí OZP především trvale spolehlivé a stabilní finanční zabezpečení úhrad zdravotní péče – to je nejdůležitější úkol každé zdravotní pojišťovny.

OZP se však neomezuje pouze na výběr zákonného pojištění a proplácení zdravotní péče, která je z tohoto povinného pojištění hrazena; kromě toho vytváří ještě z jiných zdrojů fondy pro zlepšení zdravotní péče a prevence, jež pak užívá k zajištění doplňkové péče o své klienty. Díky tomu může kromě základních léčebně preventivních služeb nabízet navíc i speciální zdravotní projekty.

 

Několik bodů proč zvolit OZP:

-          nabízí kvalitní zdravotní péči u smluvních lékařů

-          vytvořila unikátní kreditní systém, který odmění ty, kdo žijí zdravým životním stylem

-          má mnoho výhod pro maminky s dětmi

-          založila Klub zdraví, který ve spolupráci s Klubem českých turistů připravuje zajímavé akce

-          je dosažitelná v každém regionu

-          zdarma nabízí zákaznický časopis BONUS Info

 

Ano, je to jednoduché – přijďte do OZP, vždyť je to pojišťovna i pro Vás.

Reklama