Je něco, v čem byste se chtěla zlepšit?
Samozřejmě! V žádné ze tří disciplín co dělám, nejsem dokonalá. A nejsem ani blízko k tomu být nejlepší. Kdybych se jednoho dne probudila a řekla si, tak a teď už umím vše, bylo by to špatně. 

Co vás někdy štve na práci?
Štve je silné slovo. Na mé práci mě neštve vůbec nic. Miluju ji. Někdy je únavné čekat dvě, tři i čtyři hodiny, než se začnou točit scény ve kterých hraju já. Většinou taky točíme brzo ráno, takže budík nastavuji na pátou a někdy i čtvrtou ranní. Ale to k mé práci patří, takovou jsem si ji vybrala a jinou nechci. 

Čím si vás muž dokáže získat?
Maličkostmi. Pro mě je důležitá má rodina, takže mě dostane, když myslí i na ní. Samozřejmě také tím, když si pamatuje věci, které jsem zmínila třeba velmi dávno. Když si pamatuje, co mám ráda a nebo se sám ptá a opravdu ho to zajímá. 

O čem nejčastěji přemýšlíte v autě nebo v MHD?
Přemýšlím pořád nad tisíci věcmi. Ve chvíli když jsem v autě nebo v MHD, učím se hlavu vypínat. Takže mě většinou potkáte s velkými sluchátky, ve kterých hrají naplno The Beatles nebo Billie Eilish. 

Která domácí práce vám leze nejvíc na nervy a proč?
Každá domácí práce mi leze na nervy a trvá mi dost dlouho, než se do ní dokopu. Ale když už na to dojde, trvá mi všechno dlouho. Jsem detailista. Když už, tak vše dokonalé. 

Foto: Profimedia

Čtěte také:

Reklama