5a73366642428obrazek.pngZ kolekce: Levi´s

Ustřižené nohavice

Nenechte se zmást. Sice odrbané nohavice působí, jako by je někdo ustřihl vlastnoručně a narychlo, ale právě ty jsou momentálně trendy detailem číslo jedna. Kalhoty v tomto provedení naleznete snad ve všech obchodech. Zajímavý detail může hrát do karet i vám. Pokud máte doma džínsy, které jsou dlouhé, ale nechcete je dávat ke švadleně, protože to není levná záležitost, vezměte si nožky a přebytečné centimetry ustřihněte. Nejlépe lehce nad kotníky. Vůbec nevadí, že bude lem křivý a místy vykousnutý. I takové varianty existují a nosí se.

5a7336bb0621fobrazek.png
Z kolekce: Zara

Ohrnujte výš a výš

Odrbané nohavice jsou jedním z nejzajímavějších detailu, ale v patách mu jsou nohavice ohrnuté. Teď v zimě je můžete rolovat pouze decentně, aby byly vidět ponožky, ale jakmile se oteplí, nebojte se je ohrnout vícekrát. Jedná se o alternativu pro ty, které nemohou narazit na správnou délku nohavic a roztřepený vzhled se jim nelíbí.

5a73364910846obrazek.pngZ kolekce: Bershka

Hupky šupky do ponožek

Éře, kdy bylo obrovskou ostudou, když dotyčnému byly vidět ponožky, již odzvonilo. Teď je tomu naopak. Ponožky, nejlépe barevné a správně „ujeté", se přiznávají u všech druhů obutí. To nejen ve sportovních teniskách či kotníčkových kozaček, ale i elegantních páskových sandálcích. Někomu se možná tento trend nezdá a ohrnuje nad ním nos, ale vězte, že o něm ještě hodně uslyšíme. Zvláště s příchodem jara.

5a7337d6ae18fobrazek.pngZ kolekce: Stradivarius

Dovnitř a ven

Variant, jak nosit košile je nespočet. Nejzajímavější způsob je, když jednu přední stranu košile zastrčíte do sukně, kalhot či džínsů, a druhou necháte ledabyle venku. Pro někoho to může být (opět) extravagantní způsob nošení, který je přespříliš, ale vypadá vážně skvěle. Zvláště, když na košili obléknete ještě svetr či mikinu ve zkrácené délce. To pak teprve získá outfit ten správný neotřelý a rebelský punc. Není důvod se lehce provokativních věcí bát. Nezapomínejte, že móda je hra, která nemá přesně stanovená pravidla.

5a7339342ef15obrazek.pngZ kolekce: Zara

Vrstvěte svršky

Límečky od košilí, stojáčky od topů či roláky vypadají skvěle i pod zcela obyčejnou sportovní mikinou nebo pleteným svetrem. Rozhodně neskrývejte ani vykukující rukávy svršků, které máte pod nimi. Přiznejte je. Je to líbiví akcent, který je vysoce módní. Zastavme se ale ještě na chvilku u mikin. Ty jsou totiž podle posledních trendů na samém vrcholu. Naučte se je nosit nejen doma či sport. Jak na to se můžete dozvědět ZDE (klikni).

Čtěte také:

Reklama