Milé ženy-in, podzim ještě zdaleka nezačal, ale šedivá rosa na trávníku nenechává nikoho na pochybách, že někde na horách už mrzne. Ach jo! Jak tak koukám, léto nám pomalu mává na rozloučenou, ale my se tím nenecháme otrávit. Ještě nás přece čeká to „babí“

Pojďme si udělat radost alespoň něčím hezkým na sebe. Dnešní editační den proto pojmu v módním duchu a doufám, že vám přinese nejen inspiraci, ale také pobavení. Čekají vás nejen módní tipy, co si pořídit, ale i pár módních „špeků“pro zasmání, či diskuzi.

Už jste si pořídily něco podzimního?

Já jsem neodolala, a koupila si perka. Přece jenom na kozačky to ještě není, ale na sandály už to není. Perka budou v letošním podzimu typem bot, který bude patřit mezi jedničky.

m

Kožená perka Tamaris

Tak botičky bychom měly a co do nich? Perka můžete nosit ke skinny džínám, ale i ke kalhotám, které se dolu zužují.

Chcete-li být opravdu in, oblečte si k tomuto typu bot krátkou zvonovou sukýnku. Vypadá to fakt super.

A co vršky?

Určitě si pořiďte nějaký trenčkot.

n

Ten nej by měl být béžový jako jeho nejslavnější předchůdce Burberry. Nemusí vypadat úplně klasicky, klidně si pořiďte model podle svého gusta. Jak by se vám líbil tento?

Pokud už kabátek máte, zkuste se poohlédnout po nějakém svetříku. Nejžahavější trendy velí, že by měl být velký, volný, zkrátka „ležéro“

mKdyž ho doplníte kloboukem, jako slečna na obrázku, vzbudíte závist všech svých sokyň

Dalším kouskem, který by vám mohl vydržet skoro navěky, je bunda křivák.

m

Bude-li kožený, tím lépe, ale i dobře ušitá syntetika může vypadat skvěle. Jen tak mezi námi, teď mě naštvala kolegyňka Markéta, která ulovila úžasný křiváček za pouhých pět stovek.

S čím se pochlubíte vy, milé ženy-in? Je jedno, kde jste si nový kousek pořídily, hlavně, že z něj máte radost.

Vyfoťte se v něm a nahrajte foto do diskuze pod tento článek.

Nejzajímavější odměním kosmetickým dárkem

Zdroj foto: facebook Street Style

Reklama