n1.jpg

Proč vám stačí k lepšímu vzhledu pokožky pouze pět minut? Neboť působením galvanického přístroje ageLOC® Galvanic Body Spa se do pokožky dostává desetkrát více účinných látek z kosmetický přípravků než při běžném použití. Součástí balení jsou také dva produkty péče o tělo – Body Shaping Gel pomáhá redukovat tukové polštáře a celulitidu a Dermatic Effects ji dělá hladší a pevnější. Při pravidelném používání ageLOC® Galvanic Body Tria na pokožku stehen, paží, hýždí a bříška
se viditelný efekt dostaví už po osmi týdnech

Jak funguje ošetření galvanickým proudem?
Přistroj ageLOC® Galvanic Body Spa má vodivý povrch, který napomáhá stimulaci pokožky, čímž zlepšuje její prokrvení a čištění a viditelně tak snižuje známky stárnutí pleti. Jistě oceníte i vylepšenou ergonomii zařízení, které je navrženo tak, aby se lépe přizpůsobilo konturám těla. Je totiž rozdíl, pokud krém či gel na pokožku pouze rozetřete, nebo místo ještě ošetříte galvanickým proudem. Výzkumy ukazují, že díky němu se do pokožky dostane až desetkrát více účinných látek, které zde působí po dobu až 24 hodin.

n2.jpg

Krémy s unikátním složením
V balení ageLOC® Galvanic Body Trio najdete také Body Shaping Gel. Obsahuje látku Laminaria Digitata, která pomáhá podpořit odbourávání tuků. Stejně tak u výtažku z kakaovníku pravého Teobrominu bylo prokázáno, že tlumí činnost jistého enzymu, který se nachází v tukových buňkách, a tím aktivuje odbourávání kožního tuku. Díky tomu jsou problematické partie lidského těla bez tukových polštářků a celulitidy. Pevná kůže vypadá mladistvěji. Kromě toho ji gel spolu s galvanickým přístrojem čistí a prokrvuje. Tento gel se doporučuje používat třikrát v týdnu na partiích, jejichž vzhled chcete zlepšit – tedy na stehnech, pažích, hýždích nebo spodní straně břicha.

Pro rychlejší účinek se doporučuje každé ráno a večer používat ageLOC® Dermatic Effects. Obsahuje výtažek z Hibiscus abelmoschus bohatý na rostlinné lipidy, který pomáhá omezovat volné radikály. Výtažek z medu – přírodní alfa hydroxy kyselina – zase pokožku vyhlazuje a kyselina hyaluronová pomáhá udržovat optimální hladinu hydratace. Tento přípravek používejte každé ráno a večer, abyste pomohli vyhladit tukové polštáře a celulitidy, nastartovali buněčnou obnovu a zpevnili problematické partie. 

n3.jpg

Více informací najdete na Nuskin ZDE
627a32a300540obrazek.png

 

Reklama