S manželem jsme žili 8 let. 3 a půl roku jsme spolu chodili a potom se vzali. 5 let jsme společne rekontsruovali dům. 5 let žití u tchyně a tchána, u švagra a švagrové se dvěma dětmi (všichni dohromady).

Po 5 letech tvrdé dřiny, kdy jsem všechna odpoledne, víkendy a dovolené trávila míchám malty, nahazováním omítek, stavěním zdí a všech možných stavebních prací, na které si jen vzpomenete, jsme se s manželem konečně odstěhovali do "hnízdečka lásky". 

Splnil se mi můj dlouholetý sen být konečně sami ve svém. Mít svoji domácnost a už si od nokoho nenechat do ničeho kecat. Bohužel tento dům byl psaný jen na manžela, i když já do něj nastrkala všechny své úspory a úvěr na opravy domu byl společný.

Moje štěstí trvalo přesně 10 dní… po 5 letech dřiny.

Manžel mi oznámil, že se zamilovat a že mám odejít. Tři měsíce jsem vydržela týrání, kdy mi do "mého" baráčku vodil svoji přítelkyni. Potom jsem musela odejít, jinak bych skončila v blázinci….

Manželova přítelkyně se do baráku nastěhovala asi 14 dní po mém odchodu. Dnes, po šesti letech od tohoto příběhu, žiji s přítelem v garsonce a budeme se brzy stěhovat, protože čekáme rodinu. (zatím je to jen třiměsíční peříčko, ale roste jako z vody)  ;-)

Tak tohle byla moje životní křivda, ale naučila jsem se jí koukat do očí a říkat jí "DÍK".

Pá a nikomu už žádné zklamání

Thesaurus


Přeji Vám do budoucna už jenom štěstí a ať je to Vaše malé, které je na cestě, zdravé a dělá vám oběma radost :-).

Otázka číslo osm: Napište šest států, které začínají na písmeno "s".
Reklama