Zářit jako hvězda kdykoliv a kdekoliv, to je touha každé z nás. V průběhu týdne je tolik příležitostí, kdy se můžeme ukázat v jiném světle. Ať už je to ve dne nebo večer, každá chceme být v danou chvíli za opravdovou hvězdu.

Na romantické večeři s milovaným toužíme zářit nejenom láskou, ale i krásou a líbit se. Procházka v parku nebo přírodě může zase rozzářit duši radostí z krásně strávených chvil. U nakupování s kamarádkou jistě žádná nechceme ve zkušební kabince spatřit nádherné nové šaty a v nich tu pobledlou Popelku… 

Někdy však opravdovému pocitu krásy musí předcházet i vědomí, že se udělalo „maximum“. A to je u každé z nás různé. Všechny ale máme těch svých pět krůčků, triků nebo rituálů, bez kterých se vědomí zářivé krásy dostaví jen stěží. Připravit si vlasy, nalakovat nehty, dát si zkrášlující olejovou koupel a rozjasňující pleťovou masku, a nakonec to vše podtrhnout hezkým make-upem.

Pět tipů k pětihvězdičkové kráse má zkrátka každá žena.

 

 

Jak tedy rozzářit těch pět hvězdiček ke kráse?

 

1* Pleť

Krásně opálená pleť ještě více podtrhne jedinečný okamžik. To je sen, který si je možné splnit i v zimních měsících. I když sluníčka je v tomto období málo, není potřeba ho hledat v soláriích. Jednoduchým a rychlým řešením je Dove hydratační tónovací tělové mléko, díky kterému je možné dosáhnout nádherné a přirozené opálení už v průběhu pěti dnů. Když se tedy „velký večer“ koná už nastávající víkend, stačí začít s používáním tónovacího mléka v pondělí. Efekt přirozeného opálení se do konce pracovního týdne určitě dostaví. Pokožka tak nebude trpět v soláriu, které je v tomto případě ztrátou času i peněz, a pokožce škodí. Rychlé řešení nabízí tělová mléka Dove, protože jsou pro pleť naopak prospěšné. Dove hydratační tónovací tělové mléko jí dodá nejenom krásný přirozený opálený nádech, ale i hydratuje, takže pokožka bude působit zdravě.

Pro opravdové „zazáření“ je na trhu k dispozici také varianta Dove hydratačního tónovacího tělového mléka s třpytkami. Toto tělové mléko dodá pleti nádherný lesk a vám pocit opravdové hvězdy.

 

2** Vlasy

Důležitou součástí příprav na velký večer, ať už je to ples nebo oslava narozenin, je zajisté péče o vlasy. Jen zdravé a lesklé vlasy totiž opravdu vyniknou v jakémkoliv účesu. Jestli ještě před akcí navštívíte kadeřníka, o to lépe. Když ale na něj není čas, na řadu přicházejí osvědčené triky, jak vlasy udělat tím opravdovým „zářivým doplňkem“.

K zdravému vzhledu pomůžou regenerační kúry, které vlasům dodají krásný lesk. Před jejich nanesením je ovšem potřeba vlasy zahřát a po aplikování kúry je překrýt plastikovou folií a zabalit do ručníku. Vlas se v teple rozevře a výživné látky tak mohou proniknout hluboko do jeho struktury. Finální účes nejlíp prozáří lak s třpytivým efektem.

 

3*** Nehty

Na posezení v nehtovém studiu se nemusí najít vhodná chvíle, ale bez krásných nehtů to opravdu nejde! Těžko odstranitelnou špínu z nich dostane citrónová šťáva. Jako rychlá ochrana před záděry je ideální vmasírovat do kůžičky hustý krém nebo také balzám na rty.

 

4**** Oči

Jasný pohled hovoří za všechno. Nateklá víčka a kruhy pod očima ale k němu mají daleko. Ještě večer je proto dobré dát si do ledničky oční krém. Ráno ho pak stačí nanést v hrubší vrstvě a nechat několik minut působit. Chlad a výživné látky z krému povzbudí prokrvení, zbaví otoků a oči budou zase zářit.

 

5***** Make-up

Už jen pár minut zbývá do chvíle, kdy chceme opravdu zazářit. Vhodný make-up je potřeba přizpůsobit situaci a především přirozenému světlu. Odpolední procházka v zasněženém parku, umělé světlo v nákupním centru nebo světlo svíček u večeře. To je potřeba mít na mysli předem. Jednoznačně tady ale platí pravidlo, že přes den se používají světlé a nenápadné stíny, večer naopak tmavší a výrazné.

 

 

 

A jak rozzáříte těch pět hvězdiček vy?

 

Napište nám, jakých pět kroků k zářivé kráse podstupujete vy.

Podělte se s námi o své tajné triky a situace, když se připravujete na zvláštní příležitost a jestli máte i svou hvězdnou fotografii, připojte ji ke svému příběhu.

 

Váš příběh může být poté jedním z pěti, který čtenářky Žena-in v anketě otipují jako nejlepší a vy získáte jeden z balíčků s kosmetikou Dove!

Najdete v něm Dove tónovací tělové mléko, Dove tónovací tělové mléko s třpytkami, Dove tónovací krém na obličej a výrobky z Dove hedvábní řady (sprchový gel, pěnu do koupele, krém na celé tělo a deodorant).

 

Soutěž probíhá ZDE!

 

Piště, vkládejte fotografie, diskutujte a vyhrajte krásné balíčky s kosmetikou Dove!

 

 

Reklama