image.png

  • Světlé barvy v horní polovině těla

Je známo, že tmavé barvy opticky zužují, světlé naopak přidávají na objemu. Pokud tedy chcete získat plnější hrudník, volte odstíny bílé, žluté, šedé, pudrově růžové atd. Můžete se zaměřit i na vzory. Květinové potisky v podobě velkých květů jsou v tomto případě ideální.

5c37b9ade2e98image.png

  • Jednoduché spodní oděvy

Vršek outfitu může být divoce vzorovaný, ale spodní část oděvů by měla mít jednoduché linie a barvy. Noste kalhoty a sukně tmavých tónů a upnutějších střihů. Tím docílíte, že vrchní část těla bude působit objemnější.

5c37ba93c12eaimage.png

  • Zdobení kolem dekoltu

Větší prsa získáte díky drobným kanýrům, řasení a lodičkovému výstřihu. Dejte si pozor, aby detaily kolem dekoltu nebyly až příliš výrazné. Například velké volánky malá prsa ještě více zakryjí, efekt je tak opačný. Vyhnout byste se měla všem obepnutým kouskům.

5c37baf6a01acimage.pngFoto: Shutterstock.com

  • Masivní šperky

Vrstvené či masivní doplňky dodají šmrnc a navíc ňadra zvýrazní. Majitelkám opravdu drobného hrudníku doporučujeme nosit alespoň tři řetízky, jejichž délka bude začínat  nad prsy a končit uprostřed dekoltu nebo těsně pod ním. Nejdelší řetízek by měl mít výrazný přívěsek. Nebojte se kombinovat zlato a stříbro pospolu.

  • Hra stínů

Konturování obličeje je stále velmi oblíbené. Lze tak opticky zakrýt neduhy a zvýraznit přednosti. Stínování lze aplikovat i na prsa. Nejedná se o nic složitého. Během chvilky se gryf naučíte a díky pár tahům získáte odzbrojující proporce, které zazáří v každém výstřihu.

Další naše rady ohledně poprsí hledejte v tomto článku:

Reklama